Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер'єру , Tetiana Gh

Дизайн інтер'єру - вже досить тривалий період часу ми можемо спостерігати трансформації і видозміни підходів, які застосовуються в дизайні інтер'єрів, як змінюється мода на архітектурні стилі, як стрімко розвиваються всі можливі техніки і технології. Багато дизайнерів вважають, що ми увійшли в епоху поєднання контрастів.

Все частіше домовласники хочуть побачити в своєму інтер'єрі унікальну, стильну, ексклюзивну композицію, виконану відповідно до «останніх вимог і технологій». Технології привнесли багато нововведень і зробили наш побут більш практичним і зручним, з'явилося навіть визначення «сучасний стиль».

Дизайн інтер'єру , фото-1

Аналіз розвитку дизайну інтер'єру показав, що багато дизайнерів під визначенням сучасний дизайн і сучасний стиль розуміють інтер'єри, в яких з'єднані минуле і сьогодення, класичні стилі і мінімалізм, лофт і хайтек, еклектика стилів арт-нуво і модернізм.

Багато хто помилково вважає, що можна взяти певні елементи характерні для різних стилів, їх змішати і тоді ми отримаємо «сучасний стиль», частково це так, але якщо змішувати не вміючи то вийде звичайний кітч, замість сучасного стилю.

Сучасний стиль в дизайні інтер'єру це перш за все ексклюзивність проекту, яка поєднується з високим функціональними можливостями і використанням екологічних, натуральних матеріалів, а також використання творів сучасного мистецтва для декорування інтер'єру.

Кожна поважаюча себе дизайнерська студія в своїй роботі використовує підходи та критерії, що дозволяють створювати стильні інтер'єрні композиції, і намагається розробити свій стиль, який буде вигідно відрізняти її від конкурентів. Студія Романа Москаленко вже протягом багатьох років є лідером в цій області. Запорукою її успіху є незвичайні дизайнерські рішення і підходи, що дозволяють створювати елітні композиції та елітні інтер'єри преміум класу.

Сучасний дизайн інтер'єру

У своїх композиціях ми робимо ставку на:

  • ексклюзивність композиції в цілому і застосування високохудожніх елементів декору;
  • застосування унікальних технік і технологій, розроблених професійними художниками і декораторами нашої студії;
  • використання унікальних елементів декору виконаних «handmade» (дзеркальна і скляна мозаїка, скульптура, настінний художній живопис);
  • розробка інтер'єрів з використанням світлових панелей і колон, а також елементів аквадизайну;
  • застосування в інтер'єрах унікальної технології лайфакстінгу і хімічної металізації сріблом;
  • використання технік 3 D художнього розпису стін і елементів зорових і тривимірних ілюзій;
  • розробка і використання в інтер'єрі, ексклюзивних меблів ручної роботи з обгорілого дерева.
Дизайн інтер'єру , фото-2

Наші клієнти завжди залишаються задоволеними результатами запропонованих дизайнерських концепцій і проектів. У штаті нашої студії працюють дизайнери, які досконало володіють комп'ютерними технологіями дозволяють створювати дивовижні по реалістичності візуалізації проекти. Наші клієнти мають можливість в найдрібніших деталях розглянути всі елементи запропонованих варіантів інтер'єрної композиції, прийняти активну участь в створенні інтер'єру будинку. Ми впевнені в якості виконуваних нами робіт, тому пропонуємо на реалізовані нашими фахівцями проекти гарантію як на загально-будівельні роботи, так і на елементи декору які будуть створені нашими декораторами.

Роботи нашої студії в напрямку дизайну інтер'єру можна подивитися у нас на сайті https://design-moskalenko.com.ua

дизайн інтер'єру львів дизайн-студія Львів студія Романа Москаленко дизайн вітальні дизайн інтер'єру дизайн квартири Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі