• Головна
  • Спадок львівської школи кераміки демонстують у Пороховій вежі, - ФОТО
18:33, 23 липня 2020 р.
Надійне джерело

Спадок львівської школи кераміки демонстують у Пороховій вежі, - ФОТО

Спадок львівської школи кераміки демонстують у Пороховій вежі, - ФОТО

У Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» відкрився новий проєкт «Лабіринти ЛКСФ», присвячений розвитку львівської школи кераміки у ХХ ст. та Львівській експериментальний кераміко-скульптурній фабриці зокрема. Проєкт є переможцем конкурсу «Фокус на культуру» і триватиме 3 місяці. До створення виставки долучився куратор арт-центру «Я Галерея» Павло Гудімов.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, у проєкті досліджують життя і творчість окремих художників у Львові, діяльність фабрики кераміки і її вплив на мистецьке середовище. Частиною проєкту є створення документального фільму про фабрику та укладання електронного каталогу виробів ЛКСФ (з подальшим регулярним його поповненням новими знахідками). Відвідувачі виставки можуть побачити художню кераміку, скло та монументальне мистецтво  - увесь спектр виробництва за понад 50-літню історію діяльності фабрики.

"Ми багато років вишукували та збирали всією Україною твори цієї фабрики та вивчали архіви й документи, які можливо ніхто і не мріяв побачити. Цей проєкт є доказом потужного мистецького явища, яке поступово зникало із пам’яті нашої культури. Час пам’ятати ЛКСФ", — розповів Павло Гудімов і додав, що експозиція доповнюватиметься і змінюватиметься один раз на місяць, що буде наближувати глядача до динаміки фабричних процесів.

За матеріалами Львівської міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Львова #Порохова вежа #культура #скульптура #кераміка #ЛКСФ
12,0
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...