• Головна
  • На Любінській,6 зведуть новобудови з житлом і магазинами, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
19:38, 20 липня 2020 р.
Надійне джерело

На Любінській,6 зведуть новобудови з житлом і магазинами, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

На Любінській,6 зведуть новобудови з житлом і магазинами, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

На Любінській, 6 у Львові знесуть існуючу будівлю, щоб звести нові споруди громадського призначення та житло з магазинами та підземним паркінгом. Будувати планує ПП “Аптечний склад “Данфарм“. Відповідні містобудівні умови й обмеження на проєктування погодив виконком Львівської міськради 20 липня.

Як передає 032.ua, компанія ще має отримати технічні умови, дозволи, розробити проєкт у архітекторів та пройти з ним експертизу, розробити паспорт кольорового опорядження фасаду та погодити його у встановленому законом порядку. Цільове призначення земельної ділянки площею 0,4481 га - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення.

Згідно з проєктом ухвали, усього комплекс матиме чотири будинки, висотою 29,1 м, 22,1м; 26,6 м та 24,2 м відповідно. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 48,1%. 2.3. Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону) – 720 люд./га.

Візуалізація і наявний станВізуалізація і наявний станВізуалізація і наявний стан

За даними YouControl, ПП “Аптечний склад “Данфарм“ зареєстроване у Львові за адресою будівництва - вул. Любінська,6. На ринку існує уже 24 роки - з 1996-го. Керівником вказаний Ростислав Говзан, який також є засновником підприємства. Компанією-наступником зазначається львівське ПП “Данфарм Апартментс”. 

ПП “Аптечний склад “Данфарм“ спеціалізується на наданні  оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Серед іншого - діяльність готелів, ресторанів, обслуговування напоями, купівля й продаж власного нерухомого майна, комерційні консультації.

Читайте також: Чи змогли б ви скласти ЗНО з фізики, - ТЕСТ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Львова #бізнес #забудова #містобудування #Любінська
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...