• Головна
  • В Україні стартувало ЗНО 2020 з української мови та літератури
10:12, 30 червня 2020 р.
Надійне джерело

В Україні стартувало ЗНО 2020 з української мови та літератури

Фото умовне, з відкритих джерел

Фото умовне, з відкритих джерел

30 червня в Україні розпочалася сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Цей предмет складає найбільша кількість учасників тестування - 369 562 особи. Для абітурієнтів створили  24 970 аудиторій. Загалом ЗНО 2020 проводять у 1 522 закладах.

Як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, усі учасники тестування повинні бути в масках. Також вони повинні пройти не лише ідентифікацію особи, але й перевірити температуру при вході.

Графік проведення ЗНО 2020

Графік проведення ЗНО 2020

Зазначимо, що учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО 2020, можуть зареєструватися на додаткову. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті УЦОЯО та регіональних підрозділів.

Додамо, що перше тестування цього року відбулося 25 червня, абітурієнти складали математику. Частину викладачів не допустили до проведення ЗНО у зв'язку з виявленим у них COVID-19. Раніше в Україні провалили пробне онлайн-тестування через великий наплив учасників та технічні проблеми на серверах Центру. Цього року ЗНО та ДПА зробили добровільними через пандемію.

За матеріалами УЦОЯО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Львова #освіта #ЗНО #тестування #зовнішнє незалежне оцінювання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення