• Головна
  • Меркурій-Центр: риштування, опалубка, пересувні підмостки і вишки, сцени і драбини
Новини компаній
09:00, 3 липня 2020 р.

Меркурій-Центр: риштування, опалубка, пересувні підмостки і вишки, сцени і драбини

Новини компаній

     ТзОВ ВТФ "Меркурій-Центр” http://mc.lviv.ua/ працює на ринку послуг з продажу, оренди та монтажу будівельних риштувань вже понад 20 років і є офіційним представником заводу "Павлогадспецмаш” ТМ (“БУДМАЙСТЕР”), ALTRAD Mostostal, ТОВ ЗМК “Атлант”, ТОВ “Мізол”, СП “Укрхозімпекс”, ТМ «Піонер, ТОВ “ПЛЕТТАК-Україна”.

     В активі ТЗОВ ВТФ "Меркурій-Центр" 27000 м² будівельного риштування 9000 м² опалубки. Професійні висококваліфіковані монтажники, досвіду і майстерності яких підкорились значна кількість об'єктів Львова, Львівської області та Західної України - це історичний ансамбль-будинків на Площі ринок, Палац Потоцьких, корпуси "Львівської політехніки", Львівського національного медичного університету їм. Д. Галицького, Національного університету (ім. І. Франка, Львівського університету банківської справи, Львівської державної фінансової академії, Львівської національної академії мистецтв, Львівського державного університету фізичної культури, Церкви Всіх Святих Святопокровського монастиря Студійського уставу, Храму святих апостолів Петра й Павла, Каплиці Боїмів, Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо", Львівської пивоварні, Першої приватної броварні, десятки будинків в центральній частині міста, пам'ятник А. Міцкевича, Д. Галицького, Т. Шевченка, С. Бандери.

     Складні роботи монтажу будівельних риштувань виконано на об'єктах: львівський стадіон "Арена Львів", міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, Стела Української Державності, торгово-розважальний центр "King Cross Leopolis", Львівська "статуя Свободи" (Неприступна Ощадність) та тисячі успішних проектів Західної України.

     Меркурій-Центр неодноразово відзначали на різних рівнях. Зокрема, на щорічному конкурсі "Обличчя міста", який проводиться Львівською Міською Радою та Львівською торгово-промисловою палатою, у 2004 р. підприємство отримало спеціальну відзнаку конкурсу, а у 2005р. - диплом переможця у номінації "Європейський рівень послуг". 2007р. - спеціальна відзнака конкурсу "За збереження архітектурної спадщини". Численні дипломи і подяки - нагороди фірмі на спеціалізованих міжнародних виставках-ярмарках "БУД-ЕКСПО". Уже декілька років поспіль, наша компанія підтримує ініціативу з проведення фестивалю Львівської міської громадської організації "Туристсько-спортивний клуб "Манівці".

     Увесь досвід монтажу риштувань представлений у фотогалереї підприємства "Меркурій- Центр”, яка налічує понад десять тисяч фотографій. Працівники фірми діляться своїм досвідом та надають фахову консультацію клієнтам на усіх етапах; від замовлення, оренди конструкцій до їх використання. Переважну більшість об'єктів, на яких монтаж будівельних риштувань проводили спеціалісти від "Меркурій- Центр", можна переглянути на веб-сторінці http://mc.lviv.ua/.

     За весь період, своєї діяльності, ТзОВ ВТФ "Меркурій-Центр" здобув багаторічний досвід у сфері будівельних послуг. Звернувшись до нас, Ви будете впевнені у тому, що придбане чи взяте в оренду риштування та опалубка відповідатимуть усім технічним вимогам. Що у свою чергу, забезпечить надійну та безпечну роботу виробничого персоналу, а якість наданих нами послуг Вас приємно вразить.

НАША ЯКІСТЬ - ЦЕ ВАШ УСПІХ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівельне риштування #опалубка #пересувні підмостки і вишки,
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...