• Головна
  • Розміщення полігону ТПВ на території міста Львова не є можливим, - Пайонкевич
13:38, 26 лютого 2013 р.

Розміщення полігону ТПВ на території міста Львова не є можливим, - Пайонкевич

Розміщення у Львові полігону Твердих побутових відходів не є можливим, відповідно до ДБН В.2.4-2-2005. Ці норми визначають основні положення проектування полігонів твердих побутових відходів. Відтак, ділянка для розміщення полігонів ТПВ повинна обиратися на відстані не менше, ніж 1 км від межі міста.

Санітарно-захисна зона повинна становити 0,5 км від житлової забудови. Відтак, як зазначає начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, розміщення полігону ТПВ на території Львова не є можливим.

За словами начальника юридичного управління, у Львові нема ділянки, яка б відповідала санітарним та будівельним нормам, аби розмістити на ній полігон ТПВ.

«Фізично в місті немає території, де могли би розташувати сміттєзвалище з тим, щоб дотримати всі санітарні норми. Відтак, відповідна ділянка має бути розміщена за межами міста Львова», - зазначила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич.

Відтак, як зазначили в юридичному управлінні мерії, розміщення на території міста полігону не є можливим, оскільки:

на території міста заборонено розміщення полігонів ТПВ,

через компактність міста, відстань від можливого місця розташування полігону до аеропорту буде становити менше 15 км,

через компактність міста буде суттєво обмежена площа ймовірного полігону, оскільки необхідно витримати санітарно-захисну зону до житлової та громадської забудови (0,5 км),

через місто проходить європейський вододіл, місто знаходиться на стику двох геотектонічних структур, територія міста заходиться в зоні тектонічних розломів, що може призвести до порушення цілісності донного чи бортового ізоляційних екранів полігону ТПВ, а відповідно до забруднення через порушені ділянки у екранах грунтових та підземних вод,

генеральним планом міста не передбачено розміщення полігону ТПВ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...