
09:29, 20 травня 2020 р.
Надійне джерело
Кількість хворих на коронавірус у Львівській області: статистика за 20 травня

Станом на ранок 20 травня у Львівській області підтверджених 1136 випадків інфікування коронавірусом, з них - 32 людей померли та 225 пацієнтів одужали.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. За вчорашню добу лабораторні центри в місті провели 290 ПЛР-тестів, у 38 осіб вони були позитивні. Наразі у Львівській обласній інфекційної лікарні перебуває 168 осіб, з них в реанімації — 7 осіб, на апаратні штучної вентиляції легень — 4 особи.
Відомо, що загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 4474 особи, госпіталізовані — 555, на амбулаторному лікуванні — 3919 осіб, виписані — 395 осіб.

Фото: статистика захворюваності / пресслужба ЛМР
Нагадаємо, в Україні триває карантин, однак обмеження поступово послаблюють. З 11 травня у Львові дозволили гуляти парками та відвідувати літні майданчики кафе, тераси кафе та ресторані. З 12 травня дозволили діяльність перукарень, салонів краси та приватних стоматкабінетів. З 15 травня - відкрити візові центри, магазини з одягом, білизною та взуттям, що мають прямий вихід на вулицю та непродовольчі ринки.
Наступний етап послаблення карантину в Україні відбудеться з 22 травня, кореспондентка 032.ua повідомляла, які пом'якшення планують ввести.
Матеріал підготовлений на основі повідомлення зі сайту Львівської міськради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Спецтема
Усі матеріали, що стосуються поширення коронавірусу у Львові, Україні та світі, останні новини від державної влади та міста, корисна інформація для українців, поради від лікарів, актуальна інформація про роботу закладів громадського харчування, торгових центрів тощо.
Останні новини
17:33
Вчора
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
18:44, 12 грудня
20:28, 16 грудня