• Головна
  • Новина № 1 у світі електронної комерції!
Реклама
11:00, 19 лютого 2013 р.

Новина № 1 у світі електронної комерції!

Реклама

Результати низки проведених досліджень підтверджують той факт, що споживче кредитування в інтернет-магазинах в тому вигляді, в якому воно існує в Україні сьогодні – є складним, не зовсім зрозумілим і доволі ризикованим процесом для споживачів. Як наслідок, виникає потреба в доступному, простому у використанні та ефективному сервісі онлайн-кредитування.

Вперше в Україні, «CreditPay», сервіс, який з'явився на ринку нещодавно, але вже сьогодні стрімко розвивається, став простим рішенням складних задач інтернет-кредитування.

Український центр інтернет-кредитування «CreditPay» надає споживачам унікальну можливість купувати товари і замовляти послуги в інтернеті в кредит.

Зручність у використанні сервісу і легкість при оформленні заявок стали відмінною рисою компанії «CreditPay», що вже знайшло свої відгуки, як серед інтернет-магазинів, так і серед покупців.

Що ж таке «CreditPay»?

«CreditPay» - це якісно новий рівень розвитку споживчого онлайн-кредитування в Україні. Після нескладної процедури інтеграції кредитного модулю і фірмової кнопки до сайту, інтернет-магазин збільшує свої продажі в середньому на 30%, при цьому не здійснюючи додаткових витрат. Перед покупцем, який висловив своє бажання купити в інтернет-магазині товари в кредит шляхом натискання фірмової кнопки, відкривається спеціально розроблена форма для оформлення заявки, на заповнення якої, в середньому, йде не більше двох хвилин. Після заповнення заявки, з покупцем зв'язується співробітник центру інтернет-кредитування для уточнення даних та ознайомлення з умовами кредитування (широкий вибір яких забезпечується великою кількістю банків-партнерів). Кредитний фахівець супроводжує покупця протягом всього шляху: від підписання кредитного договору з банком - до отримання товару з інтернет-магазину. У момент підписання покупцем кредитного договору з банком, інтернет-магазин отримує 100% вартості товару, а покупець - товар.

Плюси та зручність для всіх:

Переваги всіх сторін процесу очевидні. Інтернет-магазин отримує приріст кількості продажів, за рахунок покупок в кредит. Покупці - сервіс, уніфікуючий процес покупок в Iнтернеті в кредит.

Вибір кращих!

Досить важко переоцінити значення появи на українському ринку універсального сервісу інтернет-кредитування, який за оцінками фахівців стрімко набирає популярність, як серед інтернет-магазинів, так і самих споживачів. На думку експертів, саме сьогодні сервіс «CreditPay» має всі шанси стати беззаперечним лідером у сфері електронної комерції.

logo_credit_pay_final

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...