• Головна
  • «Електронний квиток» вже скоро з'явиться у Львові. Покупка билетов на самолет через интернет.
14:05, 14 лютого 2013 р.

«Електронний квиток» вже скоро з'явиться у Львові. Покупка билетов на самолет через интернет.

Оплата проїзду в наземному пасажирському транспорті у місті Львові незабаром спроститься. Компанія «САТТРАНС НАВІГАТОР» спільно зі своїм партнером, заводом «Віаком», стартувала проект по розробці системи «Електронний квиток» для громадського транспорту.

Замовниками даного рішення виступили пасажироперевізники міста Львів – компанії Фіакр і Успіх БМ. Завдяки ініціативі даних компаній вже незабаром проїзний квиток на основі електронної пластикової карти стане незамінним атрибутом пасажира у Львові.

http://www.fly.kiev.ua

http://www.fly.kiev.ua

Згідно з проектом оплата проїзду буде займати всього пару секунд – пасажиру достатньо буде прикласти електронний квиток до валідатора, пристрою для зчитування інформації.

«На перехідному етапі, ми розглядаємо застосування двох типів валідаторів – один стаціонарний, до якого пасажири будуть підходити самі і оплачувати проїзд, і переносний, який буде знаходитися у кондуктора. За допомогою цього пристрою кондуктор може перевірити, чи була зроблена оплата проїзду, – коментує Юрій Мельник, директор ТОВ «Успіх БМ». – Надалі залишаться лише стаціонарні зчитувачі, за безбілетниками стануть стежити контролери, які періодично перевірятимуть автобуси».

Поповнювати квиток можна буде в платіжних пунктах, які, згідно з проектом, будуть перебувати у всіх звичних місцях (зупинки, кіоски і т.д.). Варто відзначити, що впровадження проекту не означає, що в транспорті не можна буде проїхати без проїзного. Звичайні одноразові квитки не зникнуть, перший час їх можна буде купувати у кондуктора, надалі – в спеціальних автоматах, встановлених на зупинках або в транспортних засобах.

Перехід на систему безготівкових розрахунків з пасажирами не тільки покращить якість та безпеку перевезень, але й виведе бізнес на принципово новий рівень: забезпечить досягнення прозорості фінансових потоків і, як наслідок, збільшення збору доходів з водіїв автобусів.

Вплине квиток також і на інфраструктуру міста. Інформація, отримана при оплаті за проїзд, зможе показати реальний обсяг пасажиропотоку, що, в свою чергу, дасть можливість у міру потреби додавати і зменшувати кількість транспортних засобів по різних маршрутах.

Як розробник проекту, компанія «САТТРАНС НАВІГАТОР» особливу увагу приділяє можливостям рішення, зручності користування та скорочення його собівартості. «Нам важливо не просто створити продукт для замовників, ми прораховуємо наперед: як буде розвиватися сервіс, як можна його вдосконалити, – говорить генеральний директор компанії «САТТРАНС НАВІГАТОР» Вадим Кочевих. – Функціональні можливості «Електронного квитка» практично не обмежені і залежать, скоріше, від зацікавлених осіб, спонсорів та учасників програми».

Надалі компанія розглядає можливість об'єднання в єдину систему: Електронного квитка, системи GPS-моніторингу і контролю транспорту, озвучування зупинок та електронних інформаторів.

«Ми розуміємо, що введення електронних квитків складний процес. Але ми також розумінням, що даний проект необхідний. Ми орієнтуємося на досвід наших закордонних колег, і хочемо першими надавати якісний європейський сервіс, – ділиться директор ТОВ «Фіакр-Львів». – Упевнені, наші колеги по бізнесу зможуть оцінити наші старання і також підтримають нашу ініціативу».

  Інформаційна довідка про компанії:

Компанія «САТТРАНС НАВІГАТОР» - національний оператор в області GPS-моніторингу рухомих об'єктів. За 8 років роботи на ринку систем контролю транспорту і палива, компанія не тільки посіла лідируючі позиції, але й зміцнилася як надійний постачальник рішень GPS-моніторингу. «САТТРАНС НАВІГАТОР» входить до складу «САТТРАНС ГРУП» і є партнером «ЕНДС».

 Компанії «Фіакр Львів» та «Успіх БМ» - транспортні підприємства з пасажирських перевезень міста Львова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
40,89
41,00
EUR
44,30
44,45
PLN
10,21
10,25
Оголошення
live comments feed...