Новини компаній
13:00, 17 квітня 2020 р.
Види будівельних кріпильних виробів та сфера їх застосування
Новини компаній
Сучасний ринок будівельних товарів пропонує широкий асортимент будь яких виробів необхідних для виробничих і ремонтно-будівельних робіт. Найбільш відомою широким верствам населення, а не тільки фахівцям, є така категорія товарів, як кріпильні елементи. Ці вироби з різноманітним функціональним призначенням застосовуються при вирішенні низки важливих технічних та технологічних завдань не тільки на виробництві, але й в побуті.
Вони належать до окремої групи міжгалузевого універсального призначення і застосовуються для монтажу елементів в єдину конструкцію. Щоб будь яка конструкція була міцною, їй необхідне оптимально підібране та правильно встановлене будівельне кріплення.
Будівельні кріпильні вироби
Різновиди кріпильних виробів
У цих виробів багато різних форм, розмірів та сфер застосування. Найбільш відомі та популярні:
- гайки;
- анкери;
- шурупи;
- болти;
- гвинти;
- дюбелі;
- заклепки;
- шайби;
- шпильки;
- цвяхи;
- саморізи та багато інших.
Кожен з цих елементів відноситься до метричної, або неметричної категорії, яка ще називається пристосованою. Також вони поділяються в залежності від галузі використання на вироби для дерева, бетону, сталі тощо.
Матеріали, з яких виготовляють кріпильні вироби
Матеріали для виготовлення цих деталей дуже різноманітні:
- сталь різних марок;
- мідні сплави;
- алюмінієві сплави;
- пластмаса, капрон, нейлон;
- гума;
- картон.
З картону та гуми виготовляють допоміжні деталі, які застосовуються у з'єднаннях з натягом.
Кріпильні елементи
Популярні варіанти застосування в будівельних та монтажних роботах
Легкі предмети: для розташування картин, фото в рамках та інших предметів декору добре підійдуть латунні або оцинковані цвяхи, дюбелі або шурупи. Неважкі предмети не потребують дуже міцного кріплення.
Для монтажних робіт по установці плінтусів знадобляться довгі оцинковані цвяхи або дюбелі. Для міцності їх забивають хрест-навхрест. Для підвішування полок, дзеркал, жалюзі, карнізів для гардин підійдуть дюбелі, у тому числі нейлонові. Вони забезпечать довговічне і надійне з'єднання.
Радіатори опалювальної системи мають велику вагу і потребують надійного монтажу. Для цієї мети оптимальний варіант — це хімічні анкери, рамні або нейлонові дюбелі. Також це підійде для кухонних меблів. Для раковин та умивальників такі ж елементи кріплення тільки зі шпилькою.
Для монтажу віконних рам, міжкімнатних та балконних дверей — рамний дюбель довжиною більш 80 мм. Для зовнішніх дерев'яних дверей — комбінація рамного гвинта та нейлонового дюбеля.
Стінове опорне обрешітування, що розташовується поверх мінеральної вати достатньо монтувати за допомогою рамного дюбеля і спеціального фіксатора. Обрешітка, на яку буде кріпитися зовнішній облицювальний матеріал, монтується на рамні дюбелі, цвяхі НЕМА і нарізні цвяхи з алюмінію. Крок кріплення (відстань між кріпильними місцями) в межах 600-900 мм.
Купити будівельне кріплення для будь яких потреб краще в спеціалізованих магазинах. В них, як правило, великий асортимент, з якого легко вибрати всі необхідні компоненти для будівельних чи ремонтних робіт. Правильний та оптимальний вибір кріплення забезпечить простий та швидкий монтаж і міцне та довговічне з'єднання конструкцій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:38
Оголошення
11:31, 9 грудня
10
09:17, 11 грудня
1
23:32, 10 грудня
11:13, 10 грудня
2
live comments feed...