1 лютого на Львівщині має бути світло?

Сьогодні, 31 січня відбулося у Жовкві відбулось засідання штабу керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2012/13 року та робоча нарада, яка відбулася у Жовківському РЕМі за участі директора Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олексія Титаренка, у присутності головного інженера РЕМу Віталія Костюка та голови Жовківської районної ради Тадея Швая.

Як повідомили у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадскістю апарату РДА станом на 09.00 год. 31.01.2013р. у Жовківському районі залишається повністю знеструмленими 1 населений пункт, 6 частково знеструмлених.

Всі школи району та дитячі дошкільні заклади працюють.

До ліквідації аварійної ситуації залучено 29 бригад ПАТ «Львівобленерго» (120 чол.), 53 бригади - всього (212 чоловіки), 72 одиниць техніки, в тому числі 18 автовишок.

Залишається відновити 1 ЛЕП повністю, 18 частково;

Як стали відомо, на даний час бригади працюють на лініях високовольтних та низьковольтних в селах: Крехів, Руда Крехівська, Мацошин, Магерів, Фійна, Майдан, Липник, Ст. Село.

Голова РДА  дав відповідні доручення керівникам, основним з яких було поставлене завдання мобілізувати спільні зусилля усіх служб приймати радикальні міри для забезпечення завершення робіт по ліквідації всіх наслідків надзвичайної ситуації до кінця дня 1 лютого 2013 року у відповідності до листа Департаменту з питань цивільного захисту від 30.01.2013 року № 143/20-03 та доручив керівнику апарату Л. Бобель довести зміст листа до всіх служб району, які задіяні до ліквідації  наслідків НС.

Голова РДА розглянув зведену інформацію зібрану з сільських, селищних, міських рад району станом на 12.00, в якій зазначено про стан освітлення вулиць населених пунктів, кількість електроопор, які поступили для встановлення в населених пунктах, а також кількість опор, які потребують заміни.

Головний інженер Жовківського РЕМу Віталій Костюк доповів про стан проведення ремонтно-аварійних робіт спеціалізованими бригадами електриків на лініях високої та низької напруги у населених пунктах Жовківського району, конкретно по кожному населеному пункті, де працюють бригади. Зазначив, що на даний час у районі працюють 34 спеціалізовані бригади. О. Титаренко  проінформував, "Сьогодні до Жовківського району буде завезено 53 опори високої напруги та 100 опор низької напруги, а також додав, що  в район прибуде ще 1 опоровоз." -наголосив  директора Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі