Депутат від Львівщини став на захист радіо «FM Галичина»

Радіостанція «FM Галичина» отримала листа від народного депутата Олега Канівця, у якому висловлюється підтримка колективу радіостанції. Нардеп проінформував, що він  офіційно звернувся до Генерального прокурора України та міністра доходів і зборів України з  вимогою визначити законність перевірки радіостанції «FM Галичина».

Народний депутат Олег Канівець надіслав депутатські звернення до Генерального прокурора України таміністра доходів і зборів України щодо недопущення знищення україномовної радіостанції FM  «Галичина».

В зверненнях  обранця стверджується, що з відкритих джерел засобів масової інформації він дізнався про утиски з боку ДПС у Львівській області україномовної радіостанції, яка веде ефірне мовлення у Львівській, Волинській та Тернопільській областях.

«Опісля консультацій з представниками радіостанції, мені стало відомо про те, що у середу, 16 січня, на адресу радіостанції надійшов офіційний лист від ДПІ «Про надання документів, пов’язаних з обчисленням та сплатою податків та зборів у зв’язку з проведенням документальної позапланової перевірки ТОВ «ТРК Галичина» за № 47/22-20 від 16.01.2013 року.

  Характер документів, які вимагають представники податкової у вигляді вимоги «Про надання документів , пов’язаних з обчисленням та  сплатою податків та зборів», а також вимога подати величезний перелік документів за останні два роки та не меншу кількість інформацій згідно зразків таблиць у надто короткий термін засвідчує небезпідставність побоювань представників ФМ «Галичини» про упередженість дій працівників ДПС», - йдеться у зверненні.

Депутат-автор звернення констатує, що  проведення позапланової перевірки медіа та вимога надати матеріали у такий короткий термін має ознаки намірів майбутнього  блокування роботи україномовної радіостанції органом податкової служби шляхом накладення відповідних санкцій, на які і посилається у листі вимозі вищевказаний представник  ДПІ у Галицькому районі м. Львова.

«Вищевказані сумнівні з позиції законності і професійності дії представників  ДПС у Львівській області дивним чином корелюються з ситуацією на медіа ринку, коли російськомовні радіостанції своїм продуктом захоплюють ефір і збільшують мовлення, в той час як україномовний бізнес зазнає утисків. Тому можуть бути абсолютно небезпідставні оцінки представників ФМ «Галичини» щодо дії працівників ДПС у якості «допомоги» спробам витіснити радіостанцію з західноукраїнського ефіру. Як народний депутат України вважаю, що будь яке подібне втручання представників податкових служб у роботу медіа є абсолютно неприпустимим», - наполягає депутат.

Відтак, Олег Канівець вимагає від адресатів звернення негайної реакції на факти можливих правопорушень, викладених у зверненні, а також обіцяє проінформувати представників радіостанції про результати розгляду його звернення.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі