Завдяки GPS-навігації ми бачимо і можемо фіксувати порушення у роботі перевізників, - А.Білоус

Як зазначили в управлінні транспорту та зв’язку, перевізники продовжують роботу щодо встановлення пристроїв супутникової навігації на транспортних засобах, що обслуговують автобусні маршрути загального користування.

GPS-пристроями вже облаштовані 502 автобуси. Відповідно до договорів, трекери мали б бути встановлені на 607 транспортних одиницях. Відповідну умову договору повністю виконали тільки два перевізники – АТП №1 та ТзОВ «Успіх БМ». Як зазначають в управлінні транспорту, завдяки навігації вже зараз можуть моніторити роботу автобусів на рейсах.

«Якщо аналізувати кількість встановлених трекерів на автобусах, відповідно до договорів, то умову виконано на 78,7%. Два перевізники облаштували GPS-пристроями ще додаткові, резервні, автобуси», - зазначив Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку.

Отже, інформація щодо виконання транспортними підприємствами зобов’язання департаменту житлового господарства та інфраструктури щодо облаштування рухомого складу пристроями GPS-навігації:

  • ТзОВ «Міра і К» – 69 одиниць. Обладнано транспортні засоби на маршрутах №7, 8, 14, 25, 33, 40.
  • ПАТ ЛАТП 14630 – 60 одиниць. Обладнано транспортні засоби на маршрутах №21, 26.
  • ЛК АТП №1 – 173 одиниці. Обладнано транспортні засоби на маршрутах №1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46. 
  • ТзОВ «Фіакр – Львів» – 119 одиниць. Обладнано транспортні засоби на маршрутах №13, 17, 18, 22, 24, 30, 34, 39, 41, 43.
  • ТзОВ «Успіх БМ» – 81 одиниця. Обладнано транспортні засоби на маршрутах №47А, 48, 49, 50, 51, 53. 

«Завдяки доступу до систем, працівниками управління транспорту і зв’язку аналізується робота автобусів за попередній день, тобто, виконання ранкових та вечірніх рейсів, кількість транспортних засобів на маршруті протягом дня. Зафіксовано окремі випадки нічного зберігання транспортних засобів поза межами транспортних підприємств. Завдяки GPS-навігації стало простіше оперативно реагувати на телефонні дзвінки пасажирів щодо інтервалу та часу очікування на зупинках.

Зараз управління співпрацює з перевізниками щодо налаштування програмного забезпечення, а також щодо обов’язкової роботи диспетчерів транспортних підприємств у цьому програмному забезпеченні при здійсненні операцій випуску на лінію транспортних засобів та фіксації причин затримки, з’їздів під час робочого дня.

На жаль, два підприємства так і не дообладнали свої транспортні засоби пристроями навігаціями. Це ігнорування обумовлених правил здійснення пасажирських перевезень у Львові, а також свідчення низького рівня обслуговування та не належної виробничої культури підприємств-перевізників. Таке ставлення неприпустиме щодо пасажирів нашого міста. Думаю, комісія з перевірки дотримання умов договору зробить відповідні висновки», - додав Андрій Білоус.

Довідка

Нагадаємо, відповідно до договорів, для обслуговування міських автобусних маршрутів АТП № 1 мало б забезпечити 161 одиницю транспорту, ТзОВ «Фіакр Львів», ТзОВ «Міра і К» та ПАТ ЛАТП 14630 – по 125 автобусів, ТзОВ «Успіх БМ» – 71 автобус.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі