Як примножити свій капітал у 2013 році

Що може однаково подобатися і простому люду і принцам? У чому можуть бути зацікавлені і ті, і інші? Що в них взагалі може бути спільного? Правильно – гроші! І не просто гроші, а гарний спосіб їх отримати. Власне, цей спосіб і заробітком то не назвеш. Як правило, його називають пасивним доходом. Тому що від вас вимагається тільки трішки «рухів» на самому початку вашого шляху – обрати брокерську компанію, відкрити там рахунок, внести на нього кошти та приєднати рахунок до одного, а краще до кількох ПАММ – рахунків професійних трейдерів.

Більш того, можна не мучитися з вибором кращих управляючих ПАММ – рахунками, а вкласти гроші тільки один раз і одразу у цілий інвестиційний портфель, тобто Індекс. Решта – справа техніки. Ви ведете свій звичний спосіб життя, а трейдери торгують, заробляючи вам прибуток. Знімати його в кінці кожного торгового періоду чи ні – справа ваша. З урахуванням реінвестування дохід буде ще більшим. Хоча, й без того, прибуток від ПАММ – інвестування не дає приводу для розчарування. Від 60% до 120% і більше – стільки, як правило, отримують інвестори за рік.

Як ви зрозуміли, для інвестора Форекс не важлива наявність професійної освіти, соціальний статус, вік та національність. Головне, аби знайшлася пара сотень доларів для початку інвестування.

Про таку доступність інвестиційних можливостей широким колам нещодавно згадав і почесний президент європейської компаніїSkopalino, яка веде спільну діяльність з вітчизняною брокерською компанією Форекс Тренд.

Його Високість Максиміліан фон Габсбург висловив своє задоволення роботою цієї компанії, її клієнто – орієнтованістю та постійним запровадженням продуктів і технологій, які допомагають людям стати багатшими, впевненішими у собі та щасливішими.

Великий інтерес інвесторів до ПАММ – рахунків викликаний низкою переваг. Найважливішими з них, безумовно, є такі:

  • відсутність особистої зайнятості в процесі інвестування і торгівлі на Форексі

  • довірче управління, делегування обов»язків професійним трейдерам, управляючим ПАММ – рахунками

  • низький вхідний поріг (від сотні доларів)

  • отримання понад високого прибутку у короткий термін

  • надійні механізми збереження інвесторських коштів

Чим стане для вас ПАММ – інвестування, залежить від ваших цілей, життєвої ситуації та пріоритетів.

Чи буде прибуток від інвестицій у ПАММ – рахунки вашим джерелом постійного доходу, надійним фінансовим тилом на випадок непередбаченої ситуації, основним видом заробітку чи «заначкою» на літній відпочинок і оздоровлення – вирішувати вам. В будь – якому випадку добре те, що вкладені гроші будуть не лежати тягарем , а рости, багатократно збільшуючи свої об’єми!

По матеріалам http://investbag.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі