ЦВК видала постанову про кошти на всеукраїнський референдум

Центральна виборча комісія видала постанову про подання на розгляд Кабміну порядку розподілу, перерахування, обліку надходження і використання бюджетних коштів, виділених на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму. Ця постанова датована 3 січня 2013 року. 

У постанові ЦВК зазначено, що видатки на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму за рахунок коштів держбюджету здійснюються ЦВК, яка є головним розпорядником бюджетних коштів, та окружними комісіями референдуму, які є розпорядниками коштів нижчого рівня.

Кошти на підготовку та проведення всеукраїнського референдуму, передбачені держбюджетом, перераховуються Центральній виборчій комісії відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду Державного бюджету України.

ЦВК розподіляє кошти, що виділяються з держбюджету на фінансове забезпечення підготовки та проведення всеукраїнського референдуму, діяльності комісій всеукраїнського референдуму.

Також у постанові зазначено, що ЦВК складає і затверджує розподіл показників зведеного кошторису та розподіл показників зведеного плану асигнувань загального фонду бюджету на підготовку та проведення всеукраїнського референдуму для кожної окружної комісії референдуму як розпорядника коштів нижчого рівня за територіями відповідно до мережі установ та організацій, які отримують кошти з держбюджету, та подає їх до Державної казначейської служби України.

Згідно з постановою, окружна комісія референдуму зобов’язана не пізніш як у триденний строк з дня офіційного оголошення результатів всеукраїнського референдуму подати до Центральної виборчої комісії виписки з реєстраційного рахунку та припинити рух коштів на цьому рахунку.

У п’ятиденний строк з дня офіційного оголошення результатів всеукраїнського референдуму ЦВК відкликає залишки невикористаних асигнувань, виділених із загального фонду держбюджету на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму, шляхом надання Державній казначейській службі України коригуючого розподілу відкритих асигнувань.

Крім того, у постанові передбачено, що окружна комісія референдуму в десятиденний строк з дня офіційного оголошення результатів всеукраїнського референдуму складає та подає до Центральної виборчої комісії фінансовий звіт про надходження та використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму, у порядку, встановленому Центральною виборчою комісією.

http://vgolos.com.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі