У 2013 році влаштуватися на роботу стане ще важче, - Асоціація роботодавців Львівщини

Тільки за останні півтора року на Львівщині втрачено десятки тисяч робочих місць. На рік, що розпочався, оптимістичних прогнозів не має. Кількість робочих місць зменшується навіть у тих секторах, які були інвестиційно привабливими.

Про це у коментарі «Погляду» повідомив президент Асоціації роботодавців Львівщини, голова громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації Зеновій Бермес.

«Якщо говорити про 2013 рік, то оптимістиних прогнозів немає. Бо загальнодержавні тенденції не йдуть на користь підприємницько-інвестиційному клімату, і говорити про створення нових робочих місць не доводиться. Інвестори до нас не йшли, а в умовах економічної кризи за день чи місяць інвестора не привабиш. На це потрібен тривалий період. Роками формується довіра, створюються умови, щоб міг прийти інвестор», - прокоментував Зеновій Бермес.

За його словами, упродовж 2011 і першу половину 2012 років у Львівській області лави безробітних поповнили ще 20 тисяч чоловік.

«Це дуже багато. Що було останніх півроку, статистики ще немає, але ситуація буде ще гіршою. Я думаю, що лише за той відрізок ми втратили ще приблизно 15 тисяч робочих місць. Львів займає в цьому рівно половину. І це при тому, що ми проводили Євро, однак таки втратити стільки робочих місць. Тому я можу сказати, що очікування дуже тривожні», - констатував експерт.

Від зменшення доходів, зменшується купівельна спроможність населення. Тому втрати є навіть у тих галузях, які були привабливими для інвесторів.

«У нас, як не дивно, спад проходив в основних виробничих галузях. Навіть в легкій промисловості, де є дешева робоча сила, де є інвестиційна привабливість. Відбувся відчутний спад навіть у торгівельній галузі. Відчувається зменшення купівельної активності і зменшення робочих місць. Це видно по ринках по магазинах і навіть по тому, що ми бачимо у великих торгівельних мережах, гіпермаркетах», - сказав Зіновій Бермес

Вихід у Асоціації роботодавців Львівщини бачать у зміні загальнодержавної економічної політики, інакше може статися внутрішній дефолт.

http://www.pohlyad.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі