
15:46, 20 грудня 2012 р.
Росіяни побоюються їхати у Львів
Відомий російський актор Сергій Безруков дуже здивований тим фактом, що російські актори побоюються їхати на гастролі на Західну Україну. Про це він повідомив в Києві під час презентації нового фільму "Джентльмени, удачі!", передає кореспондент УНН.
"Чув я тут розмови, що російські актори не їдуть на Західну Україну, тому що бояться. Яка нісенітниця! Ми ось недавно давали гастролі у Львові, показували "Хулігана". Прийшов повний зал людей", — розповів актор.
За його словами, львівські глядачі — "приголомшливі люди, із дуже позитивною енергетикою".
"Всі залишилися задоволені, всі дякували після спектаклю, жодного поганого слова я не почув. Тому не треба боятися їхати в Україну", — зазначив Безруков.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Напередодні різдвяних свят AB InBev Efes Ukraine активує соціальну кампанію «Випив? За кермо не сідай!»
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
05:08, 21 грудня
17:40, 30 листопада
10:48, 20 грудня
34
18:18, Вчора
83
