Китайська компанія може інвестувати 150 млн грн у модернізацію двох заводів Львівщині

Державне підприємство «Укрспирт» планує укласти договір із китайською компанією «China North Vehicle Corporation» (Norinco) щодо модернізації виробництва двох заводів на Львівщині.

Про це повідомило інформаційне агентство Іnterfax.

Йдеться про заводи «Укрспирту» на Сторонибабському та Вузлівському місцях проведення діяльності.

"Виходимо на фінішну пряму щодо укладення інвестиційного договору з китайською компанією China North Vehicle Corporation (Norinco)", - уточнили в "Укрспирті".

Представники ДП «Укрспирт» та китайської компанії вже провели повний технічний аудит двох МПД, також висунули пропозиції щодо встановлення обладнання з виробництва нових видів продукції. Зокрема, планують виготовляти високопротеїнові кормові добавки та діоксид вуглецю харчового рівня очищення.

Якщо ДП «Укрспирт» вдасться укласти договір із китайською компанією «China North Vehicle Corporation», обсяг інвестицій досягне 150 млн грн.

Водночас, за інформацією «Укрспирту», підписання меморандуму про співпрацю між держкорпорацією, Державною інноваційною фінансово-кредитною установою та китайською Norinco у сфері модернізації виробничих майданчиків підприємства відбулося ще у вересні 2018 року.

Довідково: «Укрспирт» - великий виробник спирту і спиртовмісної продукції в Україні. Державне підприємство перебуває в управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства. Загальна виробнича потужність підприємства - понад 36 млн дал на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Китайська компанія «Norinco» спеціалізується на комплексних інженерно-технічних рішеннях для машинобудування та переробної галузі.

Фото на головній умовне.

Читайте також: Які вулиці Львова закриті для руху транспорту, - СХЕМИ ОБ’ЇЗДУ, ІНТЕРАКТИВНА МАПА.

Львів новини 032ua укрспирт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі