• Головна
  • У Львові відбудеться 250 вистава «Наталки Полтавки»
12:20, 20 грудня 2012 р.

У Львові відбудеться 250 вистава «Наталки Полтавки»

У вівторок, 25 грудня у Львівському національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться 250 Оперета на 2 дії за п'єсою І. Котляревського та музикою М. Лисенка «Наталка Полтавка»

Прем'єра вистави "Наталки-Полтавки" відбулася на сцені театру у березні 1991 році і до сьогодні оперета на дві дії не залишає нікого байдужим.

"Наталка-Полтавка", усім відома п’єса, яка уже більше 20 років на сцені нашого театру. Попри те, що у постановці художнього керівника, Федора Стригуна ця вистава ще йде в театрах Луцька та Тернополя, лише у Льовові вона має своєдній Заньківчанський колорит,– каже редактор літерутурної частини Театру ім. М.Заньковецької.Леся Кічура.

У Львові відбудеться 250 вистава «Наталки Полтавки», фото-1

 П'єса "Наталка-Полтавка" ставиться під керівництвом Федора Стригуна, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка. Серед акторського складу гратимуть такі театрали: Валентина Мацялко, Таїсія Литвиненко, Ярослав Мука, Роман Біль, Степан Глова, Юрій Брилинський.

«Наша «Наталка» протягом 250 вистав прийняла чимало нових акторів. Це природньо, виконавці «дорослішають», а вона повинна залишатися молодою, дзвінкою, хвилюючою.

Сьогодні Заньківчани зустріли 95-й сезон і не потребують ревізій власного художнього й громадянського кредо. Від 1917 року в його основі – національна драматургія в контексті найвищих світових взірців. За 95 років Театр ім. М. Заньковецької переконався, що цю ідею глядач розуміє, відчуває й поділяє, тому й зустрічаємося з ним щовечора» – зазначив художній керівник театру Федір Стригун.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення