На території "Полярона" планують збудувати школу і 5 нових кварталів

До 19 серпня у Львові триває громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території у районі забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО «Полярон» на вул. Угорській та ЗАТ «Львівторгбуд» на вул. Тернопільській) (зміна 2).

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, львів'яни можуть подавати свої письмові зауваження та пропозиції до проекту на адресу управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через ЦНАПи або як електронне звернення.

Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

На території "Полярона" планують збудувати школу і 5 нових кварталів, фото-1

Згідно з проектною документацією, йдеться про територію, площею 32 гектари, розрахунковий термін реалізації проекту дорівнює розрахунковому терміну Генплану Львова.

Основна мета змін до ДПТ - зміна функціонального призначення частини територій та розташування в колишніх промислових та комунальних зонах нових кварталів житлової та громадської забудови з озелененими громадськими просторами, пішохідними алеями та внутрішньоквартальними майданчиками.

Читайте також: З понеділка у Львові перекриють міст на Городоцькій, - СХЕМА

Передбачається, що майбутня житлова забудова матиме висотність на 10 - 16 поверхів, громадська забудова - на 16 поверхів. При цьому частину існуючої "некапітальної і дисгармонійної" забудови мають знести, щоб спорудити на їхньому місці нові офіси та адміністративні приміщення (окремі та вбудовані), склади, заклади торгівлі та громадського харчування (окремі та вбудовані), об'єкти обслуговування транспорту (окремі та вбудовані), об'єкти відпочинкового призначення та розважальні заклади, вбудовані заклали побутового та медичного обслуговування, об'єкти інженерної інфраструктури та заклади освіти.

Проектом було передбачено формування 6 кварталів, але після зміни конфігурації вуличної мережі та внесення змін передбачено об'єданння кварталу 4-ри та 5-ть і розширення кварталу 6-ть.

Окрім цього, на території мають зберегти гуртожитки, садибну та багатоквартирну забудову, частину складських, офісних та нежитлових будівель, і розмістити нові ДНЗ, школу, відкриті спортивні споруди, ділові центри, торгові будівлі та заклади громадського харчування, багаторівневі гаражі та багатоквартирну забудову. Таким чином житловий фонд збільшиться орієнтовно з 64 тис. кв. м до 215,4 тис. кв. м, а кількість мешканців з 4,4 тис. осіб до 8,5 тис. людей.

Читайте також: У Львові оновлять ізоляційно-діагностичний корпус дитячої лікарні

Усього на території планується звести три ДНЗ, площею 0,47 га та розрахованих на 120 дітей, а на території "Полярону" - збудувати школу на ділянці 1,12 га та місткістю 12 класів/360 учнів.

Для забезпечення автостоянок планують розмістити на території підземні паркінги та багаторівневі гаражі.

На території "Полярона" планують збудувати школу і 5 нових кварталів, фото-2 На території "Полярона" планують збудувати школу і 5 нових кварталів, фото-3
Львів новини 032
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі