
10:58, 31 липня 2019 р.
На Львівщині чоловік напідпитку смертельно поранив ножем дружину
Сьогодні, 31-го липня, вночі у Жидачівське відділення поліції надійшло повідомлення про те, що у приватному будинку в одному з сіл району виявили тіло 63-річної жінки.
Про це інформує відділ комунікації поліції Львівщини.
Читайте також: На вулиці Луганській у Львові водій автомобіля Smart збив пішохода
На місці події працювала слідчо-оперативна група. На тілі померлої правоохоронці виявили колото-різану рану в ділянці грудей.
Під час досудового розслідування у поліції встановили, що смертельне поранення загиблій під час побутового конфлікту завдав її 67-річний чоловік, який був у нетверезому стані.
Його затримали в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для зловмисника міру запобіжного заходу.
За фактом смерті жінки відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Читайте також: У Львові під час руху загорівся автомобіль, - ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:13, 8 липня
83
19:27, 28 червня
73
20:07, 6 липня
7
live comments feed...
Коментарі