
18:27, 14 грудня 2012 р.
У заповіднику на Миколаївщині енергетики незаконно позрубували дерева
На території природно-заповідного фонду – комплексної пам’ятки природи «Стільська» екоінспектори виявили 42 пошкоджені до різного ступеня росту дерева. Про це розповіли у Державній екологічній інспекції у Львівській області.
Як виявилось згодом, дерева пошкодили працівники Миколаївського РЕМ ПАТ «Львівобленерго», які проводили догляд за лінією електропередач від електричної опори.
Як стверджують в ДЕІ у Львівській області, незаконна рубка дерев завдала заповіднику збитків в розмірі понад 15 тис грн. На місце події інспектори викликали головного інженера Миколаївського РЕМ, але той відмовився надати письмове пояснення щодо дій свої підлеглих, а також відмовився підписувати складений інспекторами акт про порушення. Відтак, матеріали перевірки щодо вище зазначених дій енергетиків скеровано в прокуратуру Львівської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:55, 9 грудня
12:02, 12 грудня
19
18:38, 11 грудня
320
