• Головна
  • "Карпати" обіграли київський "Арсенал"
10:25, 30 травня 2019 р.

"Карпати" обіграли київський "Арсенал"

29 травня у Києві на стадіоні  «Динамо» ім. В. Лобановського відбувся матч Прем'єр-ліги "Арсенал-Київ" - "Карпати" (Львів).

Цього разу львів'яни здивували публіку, бо обійшли суперників на один гол: матч завершився з рахунком 2:3 на користь "Карпат", передає кореспондент сайту 032.ua.

На п'ятій хвилині гри львів'яни пропустили перший м'яч: Олександр Ковпак вміло обійшов суперників. Ще через 15 хвилин, після штрафного, "Карпатам" вдалось зрівняти рахунок завдяки Андрію Нестерову.

На хвилі емоцій, "леви" вирішили не зупинятися і забили вдруге: Владислав Дубінчак сфолив у власних володіннях проти Крістіана Понде і завдяки пенальті, Сергій Мякушко приніс своїй команді ще один гол на 20-ій хвилині.

Другий тайм "зелено-білі" провели в атаці, що дозволило Денису Мірошніченку збільшити перевагу "Карпат", які уже забили три м'ячі у ворота суперників.

Ближче до завершення поєдинку, на 90-ій хвилині Калітвінцев зі штрафного пробив над стінкою – круглий пролетів трохи вище поперечини, а вже в доданий арбітром час «Арсенал» таки забив другий м’яч.

Попри те, що "Карпатам" вдалося здобути перемогу, футбольний клуб зі Львова не зміг покинути зону перехідних матчів. Тепер вони повинні довести свою першість у протистоянні з "Волинню" (Луцьк) 4 та 8 червня.

Фото на головній: інформаційний центр ФК "Карпати"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію