• Головна
  • Вироби з граніту та мармуру. Що потрібно знати, де замовляти
Новини компаній
15:00, 18 квітня 2019 р.

Вироби з граніту та мармуру. Що потрібно знати, де замовляти

Новини компаній

Виробам з граніту та мармуру, окрім явних естетичних переваг, притаманна стійкість до бруду, подряпин та сонця. Такі матеріали використовують для створення не лише памʼятників, а й підвіконь, стільниць, лавок, барних стійок, сходів, мийок тощо. «Granit i Marmyr» пропонує широкий вибір таких виробів, а також їх створення за індивідуальним дизайном.

Ознайомтеся з асортиментом памʼятників та інших виробів на сайті компанії.

«Granit i Marmyr» використовує у роботі лише якісний український граніт. При створенні памʼятника або іншого виробу фахівці ретельно відслідковують, аби він був виготовлений з одного масиву та мав стабільний відтінок.

Ціни залежать від обраного матеріалу та складності робіт. З ними ви можете ознайомитися на сайті виробника і приємно здивуватися їх демократичністю.

Широкого розповсюдження наразі набувають вироби зі штучного мармуру. Він значно дешевший від натурального, але має цілий ряд переваг над мармуровою крихтою, яку пропонують на заміну справжнім мармуровим брилам.

Стандартні розміри надмогильних памʼятників зі штучного мармуру — 0,75 х 1,75 метра. Розмір збільшується відповідно на 0,2 та 0,3 метри, якщо памʼятник облаштувати підбортами. Вони завадять обростанню могили. «Granit i Marmyr» виготовляє також подвійні памʼятники зі штучного мармуру.

Із переліком існуючих пропозицій можна ознайомитись вже зараз https://granitimarmyr.com.ua/pamyatnyky-shtuchniy-marmur/. Разом з тим, клієнт має змогу зробити індивідуальне замовлення. Його виготовлення доручать найкваліфікованішим фахівцям, що працюють на сучасному обладнанні.

Окремою пропозицією компанії «Granit i Marmyr» є гранітні памʼятники італійского дизайну, що мають вишуканий вигляд та особливий стиль https://granitimarmyr.com.ua/eksklyuzyvni-pamyatnyky/italijski/.

Замовлення виробу складається з кількох етапів, а саме:

  1. Спочатку створюється тривимірна модель памʼятника.

  2. Далі оформлюється договір з клієнтом, що містить окремий пункт про 10-річну гарантію на виріб,

  3. Безпосередньо виготовляється сам памʼятник.

  4. Завершальним етапом є його встановлення та подальше обслуговування.

Встановлення памʼятника має свою технологію, дотримання якої гарантує якість робіт. Армований фундамент спочатку відстоюється. Перед його встановленням заливаються бетонні опори, а у разі необхідності встановлюються додаткові балки. Глибина конструкції має перевищувати глибину промерзання ґрунту. Сам фундамент, таким чином, спирається не лише на землю, а й на бетонні сваї. Згодом закріплюються модулі памʼятника. Завдяки використанню якісних деталей та матеріалів на встановлення  «Granit i Marmyr» дає трирічну гарантію, на руйнування — десятирічну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...