Засновниця львівської Студії краси та здоров’я Тетяна Луцик про б’юті-сферу, клієнтів та роботу косметолога

Людство старіє, середня тривалість життя зростає - і змінюються стандарти краси. За прогнозами журналу Forbes, б’юті-трендами 2019-го буде здорова краса, прихильність до косметики з органічних елементів та зростаюча цікавість до власного здоров’я серед молоді.

Про нюанси б’юті-сфери в Україні, покликання до краси та клієнтів, які надихають, сьогодні розмовлятимемо з власницею львівської Студії краси та здоров’я, лікарем-дерматовенерологом з 20-річним досвідом, Тетяною Луцик.

- Тетяно, розкажіть, як розвивається сфера краси в Україні?

- Протягом останніх десяти років косметологічна сфера в Україні розрослася, а фахівці зруйнували чимало міфів: про небезпеку контурної пластики, ін’єкцій ботоксу та ботулінотерапії, про які пацієнти знали значно менше 2-3 роки тому. Я рада, що наші українки зрозуміли: косметологічні процедури у своїй більшості базуються на природних процесах, і спеціалісти всього лише допомагають організму отримати необхідну порцію гіалуронової кислоти, колагену та еластину, які забезпечують молодість та красу.

- Як виникла ідея створити власну студію?

- Спершу я навчалась у медичному університеті, а інтернатуру проходила у Львівському шкірно-венерологічному диспансері. Тоді ж зрозуміла, що хочу спробувати нову для себе сферу - естетичну медицину. Я почала самостійно навчатись, відвідувати тренінги, їздити за кордон. Я побачила, наскільки прогресивна індустрія краси в Європі й скільки всього можна зробити тут, в Україні. Так я почала приватну практику в косметологічному кабінеті. З часом база моїх пацієнтів збільшувалася, і я наважилася відкрити Студію краси та здоров’я Тетяни Луцик.

Взагалі, косметологія - це та сфера, де навчатись потрібно щодня. Спеціалісти, які працюють зараз у студії, регулярно відвідують курси та проходять навчання від компаній Allergan, Casmara, Biologique Recherche. Зрештою, на базі Студії ми відкрили курси косметологів, де всі охочі матимуть змогу отримати знання та вміння у сфері косметології. Курс на 60% складається з практичних занять, у тому числі по апаратній косметології.

- Які послуги надає Ваша студія?

- Ми стараємося відповідати світовим трендам у сфері естетичної та апаратної косметології. У нашій студії доступні стандартні послуги: шугаринг, лазерна епіляція, пілінг, консультація трихолога. Але окрім того, ми робимо апаратну корекцію фігури ICOONE, SMAS-ліфтинг на апараті Ulthera, процедуру HydraFacial, лазерний карбоновий пілінг, RF-ліфтинг, алмазну мікродермабразію.

Наша команда намагається організувати робочий процес так, щоб кожен клієнт зміг швидко та якісно розв’язати свою проблему, не бігаючи від одного лікаря до іншого в пошуках рішення.

- Що найважливіше в роботі косметолога?

- Уміння бачити, чути та розуміти клієнта. Ніщо не замінить тієї радості в очах людини, яка нарешті позбулася надокучливої проблеми. Такі клієнти стають постійними, прислухаються до порад, вчаться дбати про власне здоров’я та красу. Ми прагнемо бути відкритими, доброзичливими з людьми, цінуємо кожного, хто довіряє нам своє обличчя та тіло. Найкраща реклама для нас - доглянуті, здорові обличчя наших пацієнтів та їх задоволення.

- Що б Ви порадили людям, які нехтують послугами косметологів? 

Звертатись. Часто можна почути, що косметологи хочуть лише здерти купу грошей. Насправді будь-який фахівець хоче допомогти - і чим швидше людина звертається, тим краще. Найгірше, коли люди ведуться на оголошення шахраїв у Інтернеті, підбирають неправильні косметичні засоби, а потім звертаються зі сильними опіками, подразненнями та алергічними реакціями. Краса не може бути дешевою - і це варто запам’ятати.

Детальніше з прикладами робіт Ви може ознайомитись на сайті Студії краси https://tetyanalutsyk.com.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(12 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
5 людей рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі