• Головна
  • На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні
22:21, 25 березня 2019 р.

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні

Похід в театр є прекрасною розвагою і неодмінно сподобається вашій другій половинці. 032.ua пропонує вам провести у квітні побачення в театрі, та підготував для вас перелік вистав на місяць.

Королева краси

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-1

Головна героїня вистави - Меґ живе у малому селі в Ірландії, де ізолювала себе від світу та намагається зробити те ж саме зі своєю донькою Морін. Творці вистави «Королева краси» розкривають тему людини, яка прагне омріяного життя, але не в змозі його досягнути. Через страхи минулого, що переносяться на реальність, нездатність реалізовувати свої мрії, це бажане життя залишається непрожитим. Таким є душевний парадокс, що притаманний, зокрема, українському суспільству: прагнути кращого, але не робити зусиль задля його досягнення, натомість, ми видаємо бажане за дійсне і живемо ілюзією.

Коли? 5 та 17 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).

Скільки? 150-250 грн.

Читайте також: ТОП-5 незвичних будинків Львова

Ma-na Hat-ta (Небесна земля)

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-2

Драматична балада про кохання між двома молодими людьми за пʼєсою Інґеборґ Бахман «Милосердний Бог Мангетену». Їхня випадкова зустріч у Мангеттені переростає в почуття поза часом і простором, яке, урівнобіж з рухом ліфта у хмарочосі, піднімає їх вище й вище, до «вічних закоханих». Режисер намагався відірвати сюжет від землі, піднести дію не лише на останній поверх хмарочоса, а вище, далі, в безконечність.

Коли? 6 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).

Скільки? 200 грн.

…п’єса Шекспіра «12 ніч»

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-3

Останню щиро смішна комедія Шекспіра «12 ніч». Всі справжні історії дуже старі, всі справжні нові - це завжди дуже старі. Ті хто їх розказують - змінюють імена, героїв країни, де вони відбувалися. Іноді їм здається що це вони, вони перші розказали про кохання щось таке, чого світ до них не знав. За сюжетом Віола любить Герцога. Щоб бути ближчою до нього вона перевдягається в Цесаріо. Герцог любить Олівію. А вона закохується в Цесаріо, який насправді Віола.

Коли? 10 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).

Скільки? 150-250 грн.

Так казав Заратустра

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-4

Проект «Геть від Заратустри» - спроба драматурга Кліма та режисера Володимира Кучинського театральними засобами осмислити кризу українського суспільства, пропустивши свої думки крізь призму одного з найвідоміших європейських філософських творів «Так казав Заратустра» Фрідріха Ніцше.

Коли? 12 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).

Скільки? 150-250 грн.

Ножі в курях, або Спадок мірошника

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-5

Творці вистави «Ножі в курях, або Спадок мірошника» роздумують над зіткненням світоглядних моделей і систем мислення. Забобонному і апріорі упередженому способу дивитися на речі протиставляється відкритий і гуманний погляд нової людини, сповненої невситимою жагою до постійного пізнавання і відвагою бути самітним відлюдником.

Коли? 19 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).

Скільки? 250 грн.

Раптом минулого літа

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-6

Психологічна драма за Теннессі Вільямсом. Усі використовують усіх і називають це любов’ю. П’єса «Раптом минулого літа» чи не найбільш радикальний текст Теннессі Вільямса. Тендітна дівчина, яку одні хочуть використати, а інші просто ліквідувати, цілковито позбавлена свободи і прав та має лише один спосіб зберегти те, що їй залишили від життя - збрехати. Але тільки сказавши правду вона може утвердити себе.

Коли? 21 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).

Скільки? 100-250 грн.

БОЖЕНЬКА

Це вистава, дія якої перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Однак, найкраща зброя проти страху – це сміх.

Коли? 7 та 20 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).

Скільки? 70-100 грн.

ЛЮБОВ)

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-7

Перша драма Лесі Українки «Блакитна троянда», котра досі вважалася «несценічною», стає прекрасним ґрунтом для роздумів на тему різноманітності любові. Кожен з нас когось любить, любив, або ще буде. Це прекрасно, це нормально. Проте, інколи любов переходить межі нормального і перетворюється у ризиковану, руйнівну гру, де вже не можна відрізнити реальність від ілюзії. Натомість, завжди є інший шлях - вибір на користь спокою та комфорту. Ну, майже завжди.

Коли? 17 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).

Скільки? 70-90 грн.

КАЛІГУЛА

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-8

Життя людини зводиться до балансування між крайніми точками. Керовані бажаннями, люди, рано чи пізно, опиняються в ситуації, коли бажане стає неможливим з різних причин. І саме тут свобода стає небезпечною. В ситуації усвідомлення абсолютної самотності, керуючись абсурдним бажанням неможливого, людина стає здатною на все. Суспільство приречене. Краса не рятує. Любов - всього лиш інструмент для маніпуляцій. Все, що залишилось від цивілізації та культури - порожні форми. Чи зможемо ми знайти новий зміст?

Коли? 24 квітня. Початок о 19:00.

Де? Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).

Скільки? 70-100 грн.

Вечеря з дурнем

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-9

Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «Дурень». Вистава «Вечеря з дурнем» змусить вас посміятись і водночас замислитись. Тонкий гумор, яким пронизана вся вистава не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має глибокий сенс і дуже цікаву сюжетну лінію.

Коли? 4, 5 та 6 квітня. Початок о 19:00.

Де? Театр «Воскресіння» м. Львів (площа генерала Григоренка, 5).

Скільки? 120 грн.

МІЙ РОДЕН

На побачення в театр: які вистави переглянути у квітні, фото-10

Тридцять років у притулку для душевнохворих. Така плата талановитої скульпторки Камілли Клодель за любов до геніального Огюста Родена. Хто, кому і чим завинив? Тим, що були, як митці рівновеликі? Чи тим, що існувала ще одна жінка, яка народила йому сина? Що його жалість до тієї жінки виявилась сильнішою за любов? Великий Роден повсякчас ніс у серці свою драму.

Коли? 1 квітня. Початок о 18:00.

Де? Театр імені Марії Заньковецької (вулиця Лесі Українки, 1)

Скільки? 80 грн.

Читайте також: Кіноафіша Львова: що подивитися у Львові цього тижня

Всі фото взяті з відкритих джерел

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЛЬВІВ #НОВИНИ #032UA #АФІША
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...