![](https://s.032.ua/section/logo/upload/pers/40/logo.png?20250126)
13:29, 24 лютого 2019 р.
У Львові другу добу розшукують дідуся, який має проблеми з пам'яттю та не повернувся додому
22 лютого ввечері вийшов з дому і не повернувся 81-річний львів'янин Петро Архипович Власов.
Про це повідомив у соцмережах голова ГО "Варта-1" Ігор Зінкевич.
Дідусь проживає на вулиці Виговського та має проблеми з пам'яттю. Рідні припускають, що він може піти в Залізничний район міста (на межі з Пустомитівським районом області).
![У Львові другу добу розшукують дідуся, який має проблеми з..., фото-1 У Львові другу добу розшукують дідуся, який має проблеми з пам'яттю та не повернувся додому, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Упродовж дня суботи у поліції організували розшук чоловік: від вул. Данила Апостола в сторону Білогорщі. Згодом до пошуків підключили Кінологічну волонтерську спілку пошуку людей, але станом на 20:00 львів'янина так і не знайшли.
Читайте також: Порошенко на Львівщині: що робив і де був Президент України, - ФОТО, ВІДЕО
Пошуки вирішили тимчасово призупинити, а вже сьогодні, о 10:00 продовжать "прочісувати" Білогорщу. Усіх небайдужих просять долучатися до пошуків.
Якщо у вас є якась інформація про зниклого дідуся або бажання допомогти, то потрібно зв'язатися з Володимиром (контактна особа) за тел.: +380 (97) 921-16-15.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
21:20, 22 січня
94
16:22, 21 січня
live comments feed...
Коментарі