19:16, 21 лютого 2019 р.
Цього року у Рудному запрацює Центр надання адміністративних послуг
У 2019-му році для мешканців смт. Рудно відкриють Центр надання адміністративних послуг.
Про це повідомляє прес-служба ЛМР, передає 032.ua.
Незабаром усі адміністративні послуги мешканці смт. Рудно зможуть отримати «на місці» — для них запрацює ЦНАП на вул. Грушевського, 55. Наразі уже завершено внутрішні роботи, відтак, у цьому році планують виконати усі зовнішні роботи та відкрити офіс.
«Тривають роботи зі створення ЦНАПів для мешканців, які проживають в Рудному, Винниках та Брюховичах. Ці офіси матимуть такий самий функціонал роботи, що й інші наші Центри», — каже директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.
З її слів, подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат, оформити паспорт — все це буде доступно й у новому офісі ЦНАП в Рудному.
Так, 1-й поверх будівлі буде призначений для ЦНАПу та приймальні селищної ради Рудного. Також передбачені послуги міграційної служби з можливістю оформлення паспортів. А 2-й поверх використовуватимуть для різних зустрічей, навчань, тобто він стане публічним простором.
Загальна вартість робіт зі створення ЦНАПу в Рудному становить 5,6 млн. грн. Замовником робіт є Залізнична районна адміністрація, виконавцем — ТзОВ «Економбуд-ЛВ».
Читайте також: У 40 школах Львова, де навчається найбільше невакцинованих дітей, проведуть батьківські збори
Нагадаємо, до Рудного хочуть запустити великі автобуси за маршрутом №28А.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:57, 24 січня
13:35, 17 січня
11:17, Сьогодні
16:56, 17 січня
10:39, 23 січня
live comments feed...
Коментарі