• Головна
  • Чому ІТ-освіта для дітей – це важливо?
Новини компаній
15:00, 14 лютого 2019 р.

Чому ІТ-освіта для дітей – це важливо?

Новини компаній
Чому ІТ-освіта для дітей – це важливо?

Як не дивно, у час розвитку інформаційних технологій, більшість людей залишаються з комп’ютером на «ви». Його використання обмежується примітивними функціями і найпростішими програмами. Діти сприймають комп’ютер як іграшку.

Тим часом, комп’ютерна грамотність необхідна не лиш майбутнім айтішникам. Інженери, лікарі, фізики, хіміки, математики, економісти, дизайнери, логісти активно використовують комп’ютерні технології у своїй роботі.

Щоб дитина не марнувала час, бавлячись гаджетами, існують спеціальні навчальні програми. Дитина зможе реалізовувати свої ідеї, створювати відеоігри, додатки, вчитися програмуванню й робототехніці. Навіть якщо в майбутньому вона не стане програмістом, ці навички точно знадобляться у будь-якій сфері.

Відштовхуючись від світових тенденцій, Junior IT STEP Academy будує програму навчання для дітей 8-14 років на навичках, що будуть актуальними завжди. Навчальні програми не лише цікаві дітям, а й визнані на міжнародному рівні. У 2017 році Академія здобула звання Чемпіона у категорії «Створення людського потенціалу» на міжнародному ІТ-заході WSIS Prizes 2017 у Женеві.

В Академії зі студентами 8-14 років працюють досвідчені викладачі, що вміють доступно пояснити матеріал та знайти індивідуальний підхід до кожного. Кожне заняття – це не лише актуальні знання з різних сфер ІТ, а й закріплення технологій на практиці. Діти створюють свої програми, веб-сайти, розробляють ігри та додатки для смартфонів, вчаться працювати з 3D-принтером, розробляють дизайн, конструюють роботів – усі отримані навички вони зможуть використовувати під час навчання у школі та у майбутній професії.

Менеджер навчального процесу Академії Ліана Вінічук зазначає, що додатковою мотивацією добре вчитися є система бонусів: «Ми нагороджуємо дітей за все – за навчання і позанавчальну активність. Наприклад, якщо вони вчасно приходять і не пропускають заняття, добре виконують домашні завдання. За активну роботу на уроці вони отримують спеціальні бонуси – кристали. Їх нараховують і за участь в конкурсах, волонтерство у таборах. Усі ці кристали – своєрідні електронні гроші дітей. Потім вони можуть за них придбати товари у MyStat-магазині – від «снікерсів» до флешок».

Також в систему MyStat завантажують домашні завдання, які діти можуть переглянути у будь-який час. Потім вони їх виконують і відсилають викладачеві на перевірку. Батьки, своєю чергою, можуть в режимі онлайн подивитися, чи їхня дитина зараз присутня на заняттях в академії, чи виконала домашні завдання. Сама ж дитина бачить свій рейтинг відносно групи та потоку. Це також показує, до якого предмету вона більше схильна. Тому MyStat – не просто електронний щоденник. Це значно більш інформативний ресурс.

Випускник Junior IT STEP Academy вміє краще аналізувати і використовувати доступні можливості, правильно взаємодіяти з колегами, бути кмітливим і знаходити нестандартні рішення. Це вигідно відрізняє студентів Академії  від однолітків та допомагає реалізувати свій лідерський потенціал.

Якщо ви хочете, щоб і ваша дитина отримувала навички майбутнього та ефективно використовувала свій вільний час, запишіться на консультацію щодо навчання в Академії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...