• Головна
  • У Львівській ОДА заперечують можливість будівництва сміттєпереробного заводу у Львові
09:06, 4 лютого 2019 р.

У Львівській ОДА заперечують можливість будівництва сміттєпереробного заводу у Львові

Представники ЛОДА будуть звертатися до Міністерства екології України щодо неможливості будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій, 13.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. 

Так, під час зустрічі керівника області Олега Синютки з мешканцями мікрорайону Знесіння посадовець сказав, що будівництво сміттєпереробного заводу на території міста  є екологічно не обгрунтованим і господарсько недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі.

"Щодо запропонованих ділянок, то 27 січня 2017 року за результатами наради під головуванням Прем‘єр-міністра міський голова звернувся з листом надати земельну ділянку Яворівської «Сірки» ЛКП «Збиранка», через три дні мною видане розпорядження, яке дійсне і сьогодні, про надання ділянки для будівництва та експлуатації комплексу утилізації ТПВ у Яворівському районі. Потім була надана земельна ділянка в Миколаївському районі, ці ділянки міській владі не підійшли. 2 листопада 2018 року ми надіслали перелік земельних ділянок за межами Львова на території області", - зазначив Синютка.

Додамо, що 25 січня у Львові відбулися громадські слухання, під час яких представники міської влади та Міністерства екології мали представити вплив майбутнього сміттєпереробного заводу на екологоію міста. 

Також нагадаємо, що майбутній завод у Львові складатиметься з двох частин. Механічна обробка сміття передбачає роботу спеціальних сит, які розділятимуть відходи на дрібну фракцію (органічні відходи) та неорганічні відходи. Після цього дрібну фракцію сміття компостуватимуть,а неорганічні відходи відправлятимуть на сортувальну лінію, де їх будуть вручну сортувати та відбирати вторсировину. Після відбору та компостування може залишатися певний залишок сміття, який відправлятимуть на захоронення.

Читайте також на нашому сайті: У Львові водій вантажівки збив електричний стовп, а потім напився, - ФОТО.

Друга частина комплексу – біологічна обробка відходів. Цей процес буде відбуватися в окремому цеху, де в спеціальних тунелях відбуватиметься компостування органічної фракції відходів. Згідно з рішенням виконавчого комітету ЛМР, завод мають будувати на вулиці Пластовій, 13.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олег_Синютка #сміттєпереробний_завод #новини #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...