• Головна
  • Автоматика для розпашних воріт у Львові
Новини компаній
09:00, 5 лютого 2019 р.

Автоматика для розпашних воріт у Львові

Новини компаній

Розпашні ворота – найпоширеніший вид воріт. Зробити такі ворота значно простіше та дешевше, ніж відкатні або секційні. А все тому, що для їх виготовлення не потрібно купувати додаткові аксесуари.

В наш час все більше людей не просто встановлюють розпашні ворота, а й роблять процес їх відкриття автоматичним. Набагато приємніше відкривати/закривати ворота не виходячи з авто, особливо якщо на дворі йде сніг або дощ. Тим паче, що вибір автоматики дуже великий – на будь-який смак та гаманець.

Що потрібно щоб зробити розпашні ворота автоматичними

Автоматичне відкривання воріт зробити дуже просто. Основна проблема у правильному підборі автоматики для воріт.

До стандартного набору для автоматизації воріт повинно входити:

  • Два приводи – лівий та правий;

  • Блок керування;

  • Пристрій для керування роботою приводів.

Приводи бувають трьох типів – лінійний, підземний або важільний. Найбільш доступний і практичний варіант – лінійна автоматика. Вартість її не сильно вдарить по гаманцю, вона дуже практична та її легко встановити без сторонньої допомоги. Та не завжди можна встановити такий тип. У випадку, коли дуже широкі стовпи краще обрати важільну, а коли є бажання приховати наявність автоматики – підземну.

Блок керування – окрема шафка, в якій розміщена плата управління.

Для керування роботою приводів є декілька видів пристроїв. Найчастіше купують пульти дистанційного управління. Також використовують GSM-модулі, адже коли вони встановленні процесом відкривання воріт можна керувати за допомогою свого власного смартфону.

Також, за бажанням, можна придбати лампу, яка буде сигналізувати про старт роботи приводів, та фотоелементи, які зупиняють рух воріт та запустять зворотній хід у разі, коли промінь перетинає перешкода.

Під час підбору автоматики слід звернути увагу на наступні параметри:

1.   Матеріали, які використовували під час виготовлення двигуна та всі деталі в ньому. Найкращим варіантом є металеві деталі та відсутність пластику.

2.   Потужність автоматики. Потрібно завжди брати з запасом. Це дозволить автоматиці прослужити більший терміт, так як вони не буде працювати на межі своїх можливостей. Потрібно враховувати вагу самої стулки, вагу з доважком у вигляді налипання снігу, бруду та намерзання льоду, а також вітрове навантаження, яке буде давати стулка під час сильного пориву вітру.

3.   Інтенсивність роботи автоматики. За цим параметром приводи поділяють на побутові, напівпромислові та промислові. Якщо автоматику планують використовувати в багатоквартирному дворі, тоді потрібно купувати промислові, а якщо в дворі де не більше двох авто – підійде побутова.

Перед тим, як придбати автоматику для воріт необхідно запитати у продавця про наявність доступної інструкції зі встановлення обраної моделі, а також поцікавитися, чи зберігається гарантія на приводи у випадку, якщо її встановленням буде займатися не спеціаліст. Якщо не уточнити дану інформацію, можна потрапити в халепу.

Самостійне встановлення автоматики

Автоматизувати розпашні ворота не складно. Треба просто придбати гарну автоматику та чітко слідувати інструкціям.

https://lh5.googleusercontent.com/Snps0vSLDSIoBUddbKA7Z0lIt8xbNOv_KAk-8-j0zFPStndxXOAvon9dtsH1AkmU58dibgtmWtvrGWqK7YkOuHguRR98OJi3F6gAe8KGqAYnEeqKrEO5J_pdGXnrTBgGa_NiydE4

У Львові даний товар можна придбати у компанії Нові Ворота. Вони окрім автоматики надають також свої послуги при встановленні. Також у менеджерів можна проконсультуватися безкоштовно стосовно як підбору так і встановлення.

Розглянемо основні кроки при встановленні автоматики на розпашні ворота:

  • Перш за все потрібно зробити заміри стовпів для того, щоб визначити місця, куди будуть кріпитися кронштейни приводів. Важливо визначити спосіб відкривання воріт – назовні чи всередину двору. Також потрібно прокласти проводку.

  • На намічених місцях закріплюємо спеціальні пластини, до яких згодом приварюємо кронштейни. Їх можна або приварити до сердечників стовпів коли вони тільки зводяться, або прикріпити за допомогою хімічного анкера, якщо вони вже готові.

  • На кронштейни кріпимо приводи і перевіряємо, чи правильно все працює.

  • Підключаємо всі пристрої до електромережі і виконуємо не складні стандартні налаштування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...