
13:31, 25 січня 2019 р.
Пенсіонери безкоштовно користуватимуться міськими автобусами у Львові
На початку лютого, у міських автобусах Львова, які обслуговують приватні перевізники, знову безкоштовно перевозитимуть пенсіонерів.
Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.
Відповідно до прийнятої на виконкомі Львівської міськради ухвали, мова йде про пенсіонерів за віком та людей з інвалідністю ІІІ групи.
Право на безоплатний проїзд збережеться і за тими категоріями пільговиків, які передбачені законодавством України.
Читайте також: У Львові через SMS і Bluetooth можна буде розрахуватися за проїзд у трамваях і тролейбусах
Зміни набирають чинності з моменту публікації рішення виконавчого комітету, тобто орієнтовно із лютого 2019 року.
Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак наголосив, що безоплатний проїзд певних категорій населення у автобусах міста - це соціальна функція, яку підтримали приватні перевізники, і вона не залежить від нещодавного коригування вартості проїзду до 7 гривень.
Нагадаємо, у січні 2018 року у Львові приватні перевізники відмовились безкоштовно возити пенсіонерів за віком.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
04:53, 10 грудня
23:57, 6 грудня
24
10:53, 2 грудня
16:53, 5 грудня
10
