
13:09, 18 січня 2019 р.
У Львові таки демонтують аварійну стелу Монументу Слави
Наступного тижня Галицька райадміністрація планує підписати угоду з іншим підрядником, який має демонтувати аварійну стелу Монументу Слави.
Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, угоду з попередньою компанією "Альтера" розірвали, оскільки у них вийшли з ладу основні засоби, необхідні для демонтажу.
Новий підрядник муситиме демонтувати гранітні елементи та барельєфи, а потім - і саму конструкцію стели. Деякі з елементів передадуть у Музей "Територія Терору".
Читайте також: 10 крутих музеїв Львова, де не соромно зробити селфі
Нагадаємо, тендер на здійснення цих робіт у Галицькій адміністрації проводили тричі, але жодного разу ніхто не подався на торги. Відтак, представники міста, по закону, змогли самостійно обрати підрядника для демонтажу стели.
У травні 2017 року, відповідно до звернення Почесного громадянина Львова, письменника Ігора Калинця, у місті створили робочу групу, аби вирішити питання експонування Монументу Слави на вулиці Стрийській. За результатами роботи групи, у лютому 2018 року виконком ЛМР вирішив демонтувати аварійну 30-метрову стелу пам'ятника.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:14, 15 червня
06:48, 12 червня
22
10:38, 11 червня
34
09:13, Вчора
2
15:14, 22 червня
1
