ЗаБРАКковані...

Нерівний шлюб, якщо тільки він не фарс і не рекламний трюк, - дуже серйозний крок. Ми часто дивимося на чоловіків, що вступають в такій шлюб, як на клоунів, а жінок звинувачуємо в меркантильності. Ми можемо схвалювати чи засуджувати вчинки людей, що зважилися йти проти течії. Але, так чи інакше, нас незмінно привертають чужі пристрасті ...

Сивина в бороду - біс у ребро

Якщо приперти до стінки літнього МЧ (вибачте за каламбур) і запитати: «Що ти будеш робити зі своєю молодою дружиною через 10 років, коли перетворишся в старого?» - Він відповість: «Я за рік життя з нею готовий віддати все, що у мене залишилося ». Це особливий вид філософії: насолоджуватися кожною секундою щастя і не думати про те, що буде через роки. Як до цього ставитися? Тільки заздрити.

Одеса. Найвідоміша у світі одесітка Олександра Ніколаєнко - українська модель і власниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт» - кілька років тому несподівано вискочила заміж за американського старого-мільярдера. Різниця у віці подружжя становить 46 років, чоловікові Олександри нещодавно виповнилося 76. Незважаючи на це, модель заявляє, що щаслива в шлюбі і навіть регулярно народжує йому діточок.

одесса

 
У травні 2010 року у пари народився син Річард Вільям Раффін. Для Олександри це була перша дитина, а ось у її чоловіка на той момент вже було троє дорослих дітей. Минулої зими Олександра Ніколаєнко вдруге стала матір'ю. Дівчинку вирішили назвати Мален Кей.

 
Мільярдер Філ Раффін, судячи з усього, несказанно зрадів такому поповненню сімейства. Як зізналася сама Олександра, ще під час вагітності чоловік натякав, що дівчатка більше люблять татусів.

 
Харків. У президента футбольного клубу "Металіст" і відомого бізнесмена, банкіра та промисловця Олександра Ярославського також молода дружина. Кажуть, що на Марину Свентіцкую Ярославський поклав око, коли тій було всього 18 років. У 2006 році вона брала участь у конкурсі краси й завоювала титул "Віце-міс Харків". Зараз Ярославському 53 роки, його дружина молодша за нього на 29 років, їй всього 22. Але Марина вже встигла народити олігархові двох дітей - сина і дочку.

харьков_ярославский

  Дніпропетровськ. Екс-Президент Федерації футболу України 63-річний Григорій Суркіс одружений вже втретє. Його нинішня дружина, майстер спорту з плавання, 32-річна Катерина, молодше навіть дочки Суркіса, Світлани. Саме Світлана якось в інтерв'ю розповідала: "У Григорія Михайловича зараз вже третя дружина - Катерина. Так от, перша дружина (моя мама) і третя, зустрівшись, можуть розмовляти годинами. Вони товаришують, і стосунки у них дуже щирі". У шлюбі з Григорієм Катерина в 2006 році народила йому сина.

Днепр_суркис

 
 
Папа, Досвідос!

Сюжет саме цієї американської комедії нам нагадала історія кохання криворізьких вчительки й учня. Хто не в темі, нагадаємо, у вищевказаному кіно учень вступив в сексуальний контакт зі своєю дорослою вчителькою, після чого та народила йому сина і отримала довічний термін. Їх любов тривала протягом усього життя. Тобто терміну.

Кривий Ріг. У Кривому Розі Олександр та Анастасія поки ще дітей не народили, та й у шлюбі тільки де-факто, але вже досить довго. Планами на майбутнє пара не ділиться. Тим не менш, відомо, що в цьому домі панує любов. Познайомилися «молоді» 7 років тому, коли Саша перейшов у п'ятий клас. Ну а через пару рочків не на жарт закохався в молоду вчительку. У минулому році Олександр закінчив школу, і тепер закохані офіційно разом. Різниця у віці у них не така вже й велика - 15 років. Сашкові зараз вже виповнилося 18, а Анастасії Юріївні - 33. До речі, любов спалахнула між ними, коли вчителька знаходилася в законному шлюбі. Зараз відносини на папері вже розірвані, і не виключено, що 33-річна наречена піде під вінець вдруге.

До слова сказати, шлюбів, в яких старше дружина, - не так вже й багато. А прогнози у таких поспішних шлюбів, укладених під впливом почуттів, які мають тенденцію якщо не вмирати, то трансформуватися, більш ніж невтішні.

Суспільний мезальянс

Пам'ятаєте фільм «Красуня»? Принц під впливом Її величності Любові сходить до рівня нижчого стану. Але чи вистачить у нього сил і сміливості сприйняти невластивий спосіб життя? Або навпаки, чи вистачить його обраниці розуму і внутрішнього такту піднятися над собою?

Відповідь на це питання - історія вітчизняних мезальянсів.

Донецьк. Найвідоміший мезальянс в Донецькій області - шлюб Януковича-молодшого з дівчиною з Соледара, Ольгою Корочанською, батьки якої - інженер на шахті і вчителька англійської мови.

Дівчинка вчилася в школі в селі Бахмутське, що в 15 хвилинах від Соледара. Під час навчання в Донецьку, в університеті управління, жила в звичайному студентському гуртожитку. Потім з'явилася своя квартира. У Донецькому державному університеті управління, на факультеті права і соціальної політики, Ольгу Корочанську добре пам'ятають - дівчина була стипендіатом Верховної Ради і однією з кращих студенток. За словами викладачів, під час навчання дівчина брала участь в ректорському прийомі - цієї честі удостоюються тільки кращі студенти. Ольга закінчила магістратуру за спеціальністю «правознавство», хоча почала працювати ще під час навчання в університеті управління.

До весілля Віктор Янукович-молодший зустрічався з нареченою близько року.

донецк

 
 
І зворотна ситуація, коли вона - принцеса, а він - можна сказати, ніхто.

Харків. 39-річна місцева жителька вийшла заміж за 101-річного бомжа. Тут тобі і різниця у віці, і станова нестиковка, так би мовити. Відносини між Світланою і Данилом Яковичем зав'язалися ще 5 років тому, але узаконити їх молодята вирішили лише в цьому році. Для «молодого» це вже четвертий шлюб, останній раз він одружився в 84 роки. Коли його дружина померла, Данило Якович залишився жити з онуками дружини, але розумів, що є для них тягарем. У підсумку, його виписали і вигнали з квартири. Так чоловік став бомжем. На зупинці плачучого Данила Яковича побачила Раїса (мати нареченої). Вислухала його історію, покликала до себе в будинок і запропонувала залишитися, прописавши у себе. Там Світлана, дочка Раїси, з майбутнім чоловіком і познайомилася. Мати була не проти, щоб вони зійшлися. У березні мама Світлани померла, і пара зважилася узаконити свої стосунки. Але коли Світлана подала заяву в ЗАГС, вона не тільки отримала відмову в реєстрації шлюбу, а ще й була змушена вислухати звинувачення в шахрайстві. Співробітники РАГСу навіть приїжджали додому до пари, щоб переконатися, що Світлана не утримує людину похилого віку насильно. Благо, всякі перевірки для молодят закінчилися добре.

харьков_бомж

 
Жарти в бік!

Тема одностатевих шлюбів несподівано придбала підвищену популярність. Хоче того «сексуальна більшість» чи ні, але "меншість" була, є і буде, що підтверджує історичний досвід. Знайти в дискусії про одностатеві шлюби розумні і раціональні доводи на користь їх заборони досить складно. Зате можна максимально голосно прокричати свою точку зору.

Крим. На фестивалі "Сусідній світ", який проходив у Керчі на міському пляжі в кінці липня, відбулася масова реєстрація одностатевих шлюбів. Участь у ній, щоправда, взяли все в жарт, але повеселити гостей V щорічного фестивалю організаторам вдалося.

А якщо серйозно ... У нашій майже тоталітарній країні шансів у сексуальних меншин на те, щоб домогтися офіційного визнання одностатевих шлюбів, прямо скажемо, немає. Але вихід все ж таки є - еміграція. Одностатеві шлюби зараз дозволені в Аргентині, Бельгії, Канаді, Данії, Ісландії, Нідерландах, Норвегії, Португалії, ПАР, Іспанії та Швеції. В окремих штатах дозволені одностатеві шлюби в США і Мексиці.

Ну, і якщо вже розмова зайшла про незвичайні шлюби, наведемо кілька прикладів незвичайних церемоній одруження.

Луганськ. Тут відбувся готичний шлюб. Карина і Олег приїхали в ЗАГС в чорних нарядах, прикрашених криваво-червоними трояндами, і обмінялися обручками з такими ж чорними каменями. Макіяж нареченої припускав, як мінімум, церемонію на кладовищі, але молодим вистачило скромних готичних аксесуарів. Однак найбільш незвичайним на цьому весіллі стало навіть не божевілля нареченого і нареченої, а толерантність співробітників РАГСу, які, щоб підіграти молодим, також одягалися у все чорне.

луганск

 
Тернопіль. Гості в чорних шатах прогулювалися по старовинному місту, а їм услід хрестилися богобоязливі бабусі. Тут вінчалися готи: тернополянин Роман і киянка Світлана. Священик не виявив особливого збентеження, а от працівники обласного ЗАГСу, на відміну від луганських колег, ошелешено призупинили весільну церемонію, коли в двері увірвалася парочка запізнілих гостей: один з них виблискував білявими очима з-під шкіряного циліндра, друга виглядала як справжня подруга графа Дракули .

тернополь

 

Дніпропетровськ. Тут справа пішла веселіше - весілля в шортах, фаті і на велосипедах. Більше 40 велосипедистів відзначили весілля своїх друзів - Олени Сарченко і Романа Єрохіна. Спеціально для незвичайного урочистості були замовлені в Італії весільні білі велотреки для нареченої, а велофрак для нареченого привезли із США.


днепр

 
Різнокольорові окуляри, два сердечка на брелоку ...

Культурний шок. Інакше не назвеш стресовву ситуацію від  зіткнення двох культур, що сталося на західній Україні.

Чому саме західноукраїнські наречені найчастіше викликають такий суспільний резонанс? Тому що саме на заході так яскраво окреслений наш національний колорит. І львівським, івано-франківським мамам найважче віддати своє чадо заміж за іноземного жениха. В той час, як 80% розсудливих матерів на інших територіях України мріють видати дочку заміж саме за закордонного принца.

Львів. Місцева наречена Надія Сидорова познайомилася з Блейзом Тенкеном у вузі. Кохання з першого погляду привела її до вівтаря, не зупинив навіть ... колір шкіри майбутнього чоловіка. Звичайно, мати нареченої була проти такого союзу, внаслідок чого дівчина втекла з дому.

Так почалася її життя в Дуалі, що недалеко від Камеруну (в Африці). За роки сімейного життя у Надії народилися вже дві дочки і син: Крістель, Дімон і Сандра. Але, як мовиться, не хлібом єдиним ...

львов

 
Життя на чужині, де й сімейні та релігійні традиції відрізняються від наших, привели до розлучення.

У Надії з чоловіком збереглися дружні стосунки, і тим не менш, вони не разом. Надії доводиться тяжко працювати, щоб прожити, але вона не шкодує. Додому повертатися Надія ніколи не планувала, чужий Камерун став її будинком. Зараз діти Надії вчаться в Китаї, а старша 29-річна донька Крістель недавно закінчила Львівський медичний університет ім. Галицького. Як зізналася Крістель, їй дуже сподобалася батьківщина матері, але її будинок - Камерун.

Закарпаття. 20-річна західноукраїнська красуня закохалася в Канвар аулах, попередньо занурившись в крішнаітство. Батьки не заперечували проти такого союзу. Власне, на грунті спільних релігійних поглядів і зійшлися молодята. І тут вже вплинути не зміг ні колір шкіри, ні станова різниця, ні відстань, ні навіть мовний бар'єр. Любов перемогла всі перешкоди. Марі, яка з іноземних мов володіла лише французькою, тепер стала Меріенн Ламберіан і вільно спілкується англійською. Молодята продовжують сповідувати крішнаітство, не втомлюючись, дякують за свою щасливе сімейне життя самого Крішну, живуть в Англії і регулярно навідуються в гості на західну Україну.

закарпаття

 

Замість епілогу

Чоловік і жінка - апріорі не рівні. А тому, будь-який шлюб не є рівний. Починаючи з того, що чоловіки працюють, а жінки народжують, і аж до «він сильніший, зате вона - говорить набагато більше слів на хвилину». Ми відрізняємося у всьому. Жінки відчувають, чоловіки - міркують, аналізують, жінки вірять інтуїції, чоловіки - слухають голос розуму.

З цього випливає те, що нічого не випливає. Просто любов ... вона така любов! Тут вже не посперечаєшся про соціальний статус, вік і національності. Часом почуття грають з нами злий жарт, і, тим не менш, ми потрапляємо на гачок любові ось вже 2012 років ...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Культура
Серпень уже в перший тиждень потішив українську публіку виходом низки прем’єрних кліпів від популярних виконавців. Кореспондент сайту 032.ua пропонує своїм читачам ознайомитися з “найсмачнішими” піснями, які щойно презентували музиканти різних жанрів. alyona alyona - Велика й смішна Українська реперка alyona alyona вкотре за цей рік дивує шанувальників новим змістовним треком та заворожуючим відео. Пісня “Велика й смішна” увійшла в новий альбом співачки, п...
Культура
У вівторок, 27 серпня, українці святкуватимуть 163-ий день народження Івана Франка. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, у музеї «Дім Франка» готуються відзначати це свято увесь тиждень. Програма святкування передбачає презентації книг, бесіди з відомими львів'янами, урочистий концерт і не тільки. За словами директора музею Богдана Тихолоза, у «Домі Франка» відбудеться цілий мікрофестиваль до Дня народження Каменяра. Читайте також: Куди піти н...
Суспільство
Сайт 032.ua продовжує редакційний спецпроект "Тест-драйв озер поблизу Львова". Літо ще тішить теплими днями, тож сьогодні ми розкажемо про відпочинок на озері ТзОВ "Колиба" у Брюховичах. Як доїхати До озера можна доїхати автобусним маршрутом №8, який курсує із вулиці Зернової біля готелю "Львів". Вийти потрібно на наступній зупинці після супермаркету "Рукавичка". Потім повернути праворуч і пройти 300 метрів до озера. Читайте також: Тест-драйв озер поблизу...
Культура
З нагоди Дня Прапора України, який відбувається напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, кореспондент сайту 032.ua пропонує читачам перевірити свої знання державної символіки. (Увага! Щоб пройти тест, зачекайте кілька секунд, поки він завантажиться. Якщо у вас виникли проблеми з переглядом, спробуйте пройти його із комп'ютера. Нагадаємо, що усі тести від редакції нашого сайту ви можете знайти ТУТ ). Фото, використані у тесті, - з відкритих джерел Ч...
Суспільство
Літо у розпалі, тож 032.ua публікує адреси водойм, які розташовані у радіусі 40-ка км від Львова, та які, станом на сьогодні, відкриті для відпочинку та безпечні для купання. Озеро "Задорожнє" Відстань від Львова: приблизно 34 км; Час в дорозі: автомобілем по трасі E471/М06 ‒ 34 хв; Адреса: с. Дроговиж, Миколаївський район. Озеро в Брюховичах ТзОВ "Колиба"  Відстань від Львова: приблизно 27 км; Час в дорозі: автомобілем по кільцевій дор./Е40 ‒ 32 хв; Адре...
Культура
Сьогодні, 25 серпня, львів'ян запрошують на безкоштовний концерт дуету Erdem "Hammond" Tonguch & Max Tavrichesky. Про це повідомляє кореспондент 032.ua. Дует Erdem "Hammond" Tonguch & Max Tavrichesky - це багаторічний проект турецького та українського музикантів. Вони грають від блюзових першоджерел, госпел, соул-джазу, хард-бопу та фанку, пісень з TOP-100 до авторських композицій крізь призму блюзу. Концерт відбудеться 25 серпня о 20:00 в арт-кафе "Дзиґа"...
Суспільство
У неділю, 25 серпня, у Львові на площі Коліївщини відбудеться недільний маркет вінтажних та секонд-хенд речей "Sunday BazaarR". Про це повідомляє кореспондент 032.ua. З 13:00 ви матимете змогу придбати вживані речі за демократичними цінами. "Це маленький базар, на якому, добре порившись, завжди знайдеш щось потрібне собі, серед старих картин та особистих колекцій", - зазначають організатори. Маркет триватиме до 21:00. Вхід вільний. Фото: "Night Ambassadors...
Суспільство
Вчора, 24 серпня близько 12:10, у Бібрці на вулиці Галицькій біля Львова сталася автопригода. За даними відділу комунікації поліції Львівщини, 30-річна водійка "Чері Кімо", мешканка Перемишлянського району, збила 66-річну жительку цього ж району. Унаслідок отриманих травм потерпіла була госпіталізована в травматологічне відділення Перемишлянської центральної районної лікарні. У поліції встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття криміна...
Пригоди
Вчора, 24 серпня близько 3:30 ночі стало відомо, що у Червонограді у квартирі житлового будинку на вулиці Мазепи виникла пожежа. За даними відділу комунікації поліції Львівщини, у будинку виявили тіло 54-річного місцевого мешканця. За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 з приміткою "нещасний випадок" Кримінального кодексу України. Причина загорання встановлюється, призначено експертизи. Нагадаємо, 23 серпня на Львівщині в пожежі загин...
Новини по темі
Середньовічний “хмарочос” на Львівщині: як Тустань стала віртуальною, - ФОТО, ВІДЕО
Купити квартиру у Львові: у якому районі міста найдешевше житло, - ІНФОГРАФІКА
Коли львів’янам чекати капітального ремонту вулиці Пилипа Орлика
У якому напрямку слід розвивати архітектуру Львова: думки експертів фестивалю "Вежа"
Хто і як планує вирішувати проблему зі сміттям на Львівщині, - ІНФОГРАФІКА
ReHERIT: як у Львові актуалізують “Простір Синагог” та переосмислюють культурну спадщину
Масові “замінування” у Львові: скільки коштують бюджету “жарти” анонімів
У Винники хочуть запустити трамвай та відновити там лижну школу
Врятувати ведмедів від людей: як функціонує притулок “Домажир” біля Львова
“Завжди мріяла переїхати до Львова": як у Львові ошукали переселенку з Донбасу