ЗаБРАКковані... - 032.ua

ЗаБРАКковані...

Нерівний шлюб, якщо тільки він не фарс і не рекламний трюк, - дуже серйозний крок. Ми часто дивимося на чоловіків, що вступають в такій шлюб, як на клоунів, а жінок звинувачуємо в меркантильності. Ми можемо схвалювати чи засуджувати вчинки людей, що зважилися йти проти течії. Але, так чи інакше, нас незмінно привертають чужі пристрасті ...

Сивина в бороду - біс у ребро

Якщо приперти до стінки літнього МЧ (вибачте за каламбур) і запитати: «Що ти будеш робити зі своєю молодою дружиною через 10 років, коли перетворишся в старого?» - Він відповість: «Я за рік життя з нею готовий віддати все, що у мене залишилося ». Це особливий вид філософії: насолоджуватися кожною секундою щастя і не думати про те, що буде через роки. Як до цього ставитися? Тільки заздрити.

Одеса. Найвідоміша у світі одесітка Олександра Ніколаєнко - українська модель і власниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт» - кілька років тому несподівано вискочила заміж за американського старого-мільярдера. Різниця у віці подружжя становить 46 років, чоловікові Олександри нещодавно виповнилося 76. Незважаючи на це, модель заявляє, що щаслива в шлюбі і навіть регулярно народжує йому діточок.

одесса

 
У травні 2010 року у пари народився син Річард Вільям Раффін. Для Олександри це була перша дитина, а ось у її чоловіка на той момент вже було троє дорослих дітей. Минулої зими Олександра Ніколаєнко вдруге стала матір'ю. Дівчинку вирішили назвати Мален Кей.

 
Мільярдер Філ Раффін, судячи з усього, несказанно зрадів такому поповненню сімейства. Як зізналася сама Олександра, ще під час вагітності чоловік натякав, що дівчатка більше люблять татусів.

 
Харків. У президента футбольного клубу "Металіст" і відомого бізнесмена, банкіра та промисловця Олександра Ярославського також молода дружина. Кажуть, що на Марину Свентіцкую Ярославський поклав око, коли тій було всього 18 років. У 2006 році вона брала участь у конкурсі краси й завоювала титул "Віце-міс Харків". Зараз Ярославському 53 роки, його дружина молодша за нього на 29 років, їй всього 22. Але Марина вже встигла народити олігархові двох дітей - сина і дочку.

харьков_ярославский

 Дніпропетровськ. Екс-Президент Федерації футболу України 63-річний Григорій Суркіс одружений вже втретє. Його нинішня дружина, майстер спорту з плавання, 32-річна Катерина, молодше навіть дочки Суркіса, Світлани. Саме Світлана якось в інтерв'ю розповідала: "У Григорія Михайловича зараз вже третя дружина - Катерина. Так от, перша дружина (моя мама) і третя, зустрівшись, можуть розмовляти годинами. Вони товаришують, і стосунки у них дуже щирі". У шлюбі з Григорієм Катерина в 2006 році народила йому сина.

Днепр_суркис

 
Папа, Досвідос!

Сюжет саме цієї американської комедії нам нагадала історія кохання криворізьких вчительки й учня. Хто не в темі, нагадаємо, у вищевказаному кіно учень вступив в сексуальний контакт зі своєю дорослою вчителькою, після чого та народила йому сина і отримала довічний термін. Їх любов тривала протягом усього життя. Тобто терміну.

Кривий Ріг. У Кривому Розі Олександр та Анастасія поки ще дітей не народили, та й у шлюбі тільки де-факто, але вже досить довго. Планами на майбутнє пара не ділиться. Тим не менш, відомо, що в цьому домі панує любов. Познайомилися «молоді» 7 років тому, коли Саша перейшов у п'ятий клас. Ну а через пару рочків не на жарт закохався в молоду вчительку. У минулому році Олександр закінчив школу, і тепер закохані офіційно разом. Різниця у віці у них не така вже й велика - 15 років. Сашкові зараз вже виповнилося 18, а Анастасії Юріївні - 33. До речі, любов спалахнула між ними, коли вчителька знаходилася в законному шлюбі. Зараз відносини на папері вже розірвані, і не виключено, що 33-річна наречена піде під вінець вдруге.

До слова сказати, шлюбів, в яких старше дружина, - не так вже й багато. А прогнози у таких поспішних шлюбів, укладених під впливом почуттів, які мають тенденцію якщо не вмирати, то трансформуватися, більш ніж невтішні.

Суспільний мезальянс

Пам'ятаєте фільм «Красуня»? Принц під впливом Її величності Любові сходить до рівня нижчого стану. Але чи вистачить у нього сил і сміливості сприйняти невластивий спосіб життя? Або навпаки, чи вистачить його обраниці розуму і внутрішнього такту піднятися над собою?

Відповідь на це питання - історія вітчизняних мезальянсів.

Донецьк. Найвідоміший мезальянс в Донецькій області - шлюб Януковича-молодшого з дівчиною з Соледара, Ольгою Корочанською, батьки якої - інженер на шахті і вчителька англійської мови.

Дівчинка вчилася в школі в селі Бахмутське, що в 15 хвилинах від Соледара. Під час навчання в Донецьку, в університеті управління, жила в звичайному студентському гуртожитку. Потім з'явилася своя квартира. У Донецькому державному університеті управління, на факультеті права і соціальної політики, Ольгу Корочанську добре пам'ятають - дівчина була стипендіатом Верховної Ради і однією з кращих студенток. За словами викладачів, під час навчання дівчина брала участь в ректорському прийомі - цієї честі удостоюються тільки кращі студенти. Ольга закінчила магістратуру за спеціальністю «правознавство», хоча почала працювати ще під час навчання в університеті управління.

До весілля Віктор Янукович-молодший зустрічався з нареченою близько року.

донецк

 
 
І зворотна ситуація, коли вона - принцеса, а він - можна сказати, ніхто.

Харків. 39-річна місцева жителька вийшла заміж за 101-річного бомжа. Тут тобі і різниця у віці, і станова нестиковка, так би мовити. Відносини між Світланою і Данилом Яковичем зав'язалися ще 5 років тому, але узаконити їх молодята вирішили лише в цьому році. Для «молодого» це вже четвертий шлюб, останній раз він одружився в 84 роки. Коли його дружина померла, Данило Якович залишився жити з онуками дружини, але розумів, що є для них тягарем. У підсумку, його виписали і вигнали з квартири. Так чоловік став бомжем. На зупинці плачучого Данила Яковича побачила Раїса (мати нареченої). Вислухала його історію, покликала до себе в будинок і запропонувала залишитися, прописавши у себе. Там Світлана, дочка Раїси, з майбутнім чоловіком і познайомилася. Мати була не проти, щоб вони зійшлися. У березні мама Світлани померла, і пара зважилася узаконити свої стосунки. Але коли Світлана подала заяву в ЗАГС, вона не тільки отримала відмову в реєстрації шлюбу, а ще й була змушена вислухати звинувачення в шахрайстві. Співробітники РАГСу навіть приїжджали додому до пари, щоб переконатися, що Світлана не утримує людину похилого віку насильно. Благо, всякі перевірки для молодят закінчилися добре.

харьков_бомж

 
Жарти в бік!

Тема одностатевих шлюбів несподівано придбала підвищену популярність. Хоче того «сексуальна більшість» чи ні, але "меншість" була, є і буде, що підтверджує історичний досвід. Знайти в дискусії про одностатеві шлюби розумні і раціональні доводи на користь їх заборони досить складно. Зате можна максимально голосно прокричати свою точку зору.

Крим. На фестивалі "Сусідній світ", який проходив у Керчі на міському пляжі в кінці липня, відбулася масова реєстрація одностатевих шлюбів. Участь у ній, щоправда, взяли все в жарт, але повеселити гостей V щорічного фестивалю організаторам вдалося.

А якщо серйозно ... У нашій майже тоталітарній країні шансів у сексуальних меншин на те, щоб домогтися офіційного визнання одностатевих шлюбів, прямо скажемо, немає. Але вихід все ж таки є - еміграція. Одностатеві шлюби зараз дозволені в Аргентині, Бельгії, Канаді, Данії, Ісландії, Нідерландах, Норвегії, Португалії, ПАР, Іспанії та Швеції. В окремих штатах дозволені одностатеві шлюби в США і Мексиці.

Ну, і якщо вже розмова зайшла про незвичайні шлюби, наведемо кілька прикладів незвичайних церемоній одруження.

Луганськ. Тут відбувся готичний шлюб. Карина і Олег приїхали в ЗАГС в чорних нарядах, прикрашених криваво-червоними трояндами, і обмінялися обручками з такими ж чорними каменями. Макіяж нареченої припускав, як мінімум, церемонію на кладовищі, але молодим вистачило скромних готичних аксесуарів. Однак найбільш незвичайним на цьому весіллі стало навіть не божевілля нареченого і нареченої, а толерантність співробітників РАГСу, які, щоб підіграти молодим, також одягалися у все чорне.

луганск

 
Тернопіль. Гості в чорних шатах прогулювалися по старовинному місту, а їм услід хрестилися богобоязливі бабусі. Тут вінчалися готи: тернополянин Роман і киянка Світлана. Священик не виявив особливого збентеження, а от працівники обласного ЗАГСу, на відміну від луганських колег, ошелешено призупинили весільну церемонію, коли в двері увірвалася парочка запізнілих гостей: один з них виблискував білявими очима з-під шкіряного циліндра, друга виглядала як справжня подруга графа Дракули .

тернополь

Дніпропетровськ. Тут справа пішла веселіше - весілля в шортах, фаті і на велосипедах. Більше 40 велосипедистів відзначили весілля своїх друзів - Олени Сарченко і Романа Єрохіна. Спеціально для незвичайного урочистості були замовлені в Італії весільні білі велотреки для нареченої, а велофрак для нареченого привезли із США.


днепр

 
Різнокольорові окуляри, два сердечка на брелоку ...

Культурний шок. Інакше не назвеш стресовву ситуацію від  зіткнення двох культур, що сталося на західній Україні.

Чому саме західноукраїнські наречені найчастіше викликають такий суспільний резонанс? Тому що саме на заході так яскраво окреслений наш національний колорит. І львівським, івано-франківським мамам найважче віддати своє чадо заміж за іноземного жениха. В той час, як 80% розсудливих матерів на інших територіях України мріють видати дочку заміж саме за закордонного принца.

Львів. Місцева наречена Надія Сидорова познайомилася з Блейзом Тенкеном у вузі. Кохання з першого погляду привела її до вівтаря, не зупинив навіть ... колір шкіри майбутнього чоловіка. Звичайно, мати нареченої була проти такого союзу, внаслідок чого дівчина втекла з дому.

Так почалася її життя в Дуалі, що недалеко від Камеруну (в Африці). За роки сімейного життя у Надії народилися вже дві дочки і син: Крістель, Дімон і Сандра. Але, як мовиться, не хлібом єдиним ...

львов

 
Життя на чужині, де й сімейні та релігійні традиції відрізняються від наших, привели до розлучення.

У Надії з чоловіком збереглися дружні стосунки, і тим не менш, вони не разом. Надії доводиться тяжко працювати, щоб прожити, але вона не шкодує. Додому повертатися Надія ніколи не планувала, чужий Камерун став її будинком. Зараз діти Надії вчаться в Китаї, а старша 29-річна донька Крістель недавно закінчила Львівський медичний університет ім. Галицького. Як зізналася Крістель, їй дуже сподобалася батьківщина матері, але її будинок - Камерун.

Закарпаття. 20-річна західноукраїнська красуня закохалася в Канвар аулах, попередньо занурившись в крішнаітство. Батьки не заперечували проти такого союзу. Власне, на грунті спільних релігійних поглядів і зійшлися молодята. І тут вже вплинути не зміг ні колір шкіри, ні станова різниця, ні відстань, ні навіть мовний бар'єр. Любов перемогла всі перешкоди. Марі, яка з іноземних мов володіла лише французькою, тепер стала Меріенн Ламберіан і вільно спілкується англійською. Молодята продовжують сповідувати крішнаітство, не втомлюючись, дякують за свою щасливе сімейне життя самого Крішну, живуть в Англії і регулярно навідуються в гості на західну Україну.

закарпаття

Замість епілогу

Чоловік і жінка - апріорі не рівні. А тому, будь-який шлюб не є рівний. Починаючи з того, що чоловіки працюють, а жінки народжують, і аж до «він сильніший, зате вона - говорить набагато більше слів на хвилину». Ми відрізняємося у всьому. Жінки відчувають, чоловіки - міркують, аналізують, жінки вірять інтуїції, чоловіки - слухають голос розуму.

З цього випливає те, що нічого не випливає. Просто любов ... вона така любов! Тут вже не посперечаєшся про соціальний статус, вік і національності. Часом почуття грають з нами злий жарт, і, тим не менш, ми потрапляємо на гачок любові ось вже 2012 років ...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
13 грудня львів’янин Роман Борсенко створив електронну петицію до міської влади Львова з проханням завершити будівництво крематорію або розпочати нове. Кореспондент сайту 032.ua дізнавався деталі ситуації. Перш за все, зазначимо, що питання спорудження крематоріїв розглядають від квітня цього року на державному рівні. У Верховній Раді зареєстрували законопроект №8248, який передбачає вирішення проблеми нестачі місць для поховання шляхом створення крематорі...
Ексклюзив
14 грудня у Львові відбулося урочисте відкриття нового гіпермаркету “Ашан” проспекті Чорновола. Це уже третій об’єкт із мережі “Ашан” у Львові. Кореспондент сайту 032.ua побував на відкритті об’єкта, поспілкувався з відвідувачами, зафіксував як виглядають приміщення та які ціни на продукти пропонує новий “Ашан” львів’янам. Відкриття Про те, що у Львові з’явиться новий “Ашан” стало відомо ще влітку 2018 року, після того як виконком ЛМР затвердив містобудівн...
Суспільство
Нещодавно у Личаківському парку розпочали реконструкцію, у рамках якої прокладають велодоріжку. Але місцеві активісти наголошують на тому, що велодоріжку прокладають не за нормами, і вона є потенційно небезпечною для велосипедистів. Як розповіли у ГО "Зручне місто", 13 грудня їхні представники прийшли у Личаківський парк, щоби перевірити стан виконання робіт, де підрядники вже встигли прокласти 120 метрів велосипедної доріжки. Ця велодоріжка є важливою лан...
Культура
Вже традиційно, сайт 032.ua підготував для вас добірку цікавих подій, які можна буде відвідати впродовж вихідних 15 та 16 грудня.  Lviv WallKing - вуличне мистецтво Підзамча У суботу, 15 грудня львів`ян запрошують на прогулянкою вулицями Підзамча. Організатори обіцяють, що під час екскурсії познайомлять вас із вуличним мистецтвом міста, який був створений минулого року, а зараз вже налічує близько 20 локацій. Коли? Субота, 15 грудня о 14:00. Де? Збір учасн...
Пригоди
Вчора, 13 грудня, о 15:10 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Шкло Яворівського району. Про це інформують у прес-службі ГУ ДСНС Львівщини, передає 032.ua.  Читайте також: У Великих Мостах на Львівщині через ожеледицю злетів у кювет та ледь не перекинувся Hyundai, - ФОТО За даними рятувальників, під час розвідки вогнеборці виявили тіло власника помешкання, 1941 року народження. Пожежу ліквідували до прибуття пожежно-ря...
Суспільство
032.ua роповідає про локації, де у Львові можна зустріти святого Миколая, та де буде цікаво і дорослим, і дітям. Мюзикл-казка  «Пригода Святого Миколая» Капела «ДУДАРИК» у супроводі рок-оркестру представить улюблений дитячий мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая». Герої дійства зійдуться в епічному музичному двобої за віру у добро і святого Миколая. Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів від James Brown, AC/DC, Queen, Adele та інших.   Д...
Новини компаній
Нещодавно, українська мережа «Родинна ковбаска» відкрила свій острівець у м`ясному павільйоні Привокзального ринку Львова. Відтепер придбати відбірні м`ясні та ковбасні вироби вітчизняного виробництва та отримати високий сервіс можна і тут. Навіть на ринку споживачі мають можливість оплатити покупку карткою, безкоштовно нарізати продукцію слайсами чи змолоти м’ясо на фарш. ТМ «Родинна ковбаска» ставить собі за мету змінити підхід до обслуговування споживач...
Пригоди
Сьогодні, 14-го грудня, о 10:52 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на трасі "Великі Мости – Львів" у місті Великі Мости з дороги злетів легковик.  Про це інформують у прес-службі ГУ ДСНС Львівщини, передає 032.ua. Читайте також: На проспекті Чорновола у Львові відкривають новий "Ашан", - ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ За даними рятувальників, через ожеледицю автомобіль «Hyundai Accent» з'їхав у кювет та ледь не перекинувся на дах. За допомогою буксируваль...
Пригоди
Вчора, 13 грудня, близько півночі у Львові на вулиці Чайковського  2 особи отруїлися чадним газом. Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, передає 032.ua. Читайте також: На Львівщині розшукують водія, який збив 52-річного пішохода та втік  Постраждало двоє осіб: 36-річний чоловік, якого в стані середнього ступеня важкості госпіталізували до ЛОКЛ (вміст карбоксигемоглобіну у крові — 25%), а також 24...