Нещодавно у Львові було відкрито ліцензовану школу краси та здоров'я.

У багатьох людей що шукають для себе справу всього життя або ж просто спосіб заробітку, завжди виникає одне і те ж саме запитання: яка ж сфера зараз потребує спеціалістів та куди ж податись щоб потім легко знайти роботу?

Як не дивно є багато відповідей на це запитання, але одна є безперечною - це сфера краси. Адже бути професіоналом в цьому напрямку, це не лише престижно але ще й відкриває перед вами неймовірні горизонти та шляхи майбутнього розвитку. Проте де можна здобути усі необхідні знання для того щоб вже скоро назватись майстром? І саме головне: де отримати не лише сертифікат, але й справжній диплом з яким потім ви зможете знайти місце працевлаштування?

Школа краси від компанії DIAS, що вже не перший рік випускає професіоналів в сферах перукарських та манікюрних послуг, відкрила свої двері для людей що хотіли б стати не лише майстрами краси, але й здоров'я. У школі присутні курси по трьох напрямках - масажу, дієтології, та косметології. Деякі з курсів є безперечно новими для нашого міста.

Головна відмінність такого "навчального закладу" в тому що диплом який буде видаватись випускникам є повністю ліцензованим державою, що дає можливість після закінчення навчання одразу ж приступити до роботи в любій сфері яку б ви не обрали. Також безперечною перевагою є те що диплом не потрібно буде перекладати якщо випускник буде мати бажання надалі працювати за кордоном, документ видається одразу на двох мовах - Англійській та Українській.

А деякі випускники одразу переходять до роботи з партнерами компанії DIAS.Що найцікавіше - це кількість практики яку отримують учні. Близько 90% навчального часу спрямовані на те щоб ви получили максимум практичного досвіду а не звичайної теорії. Більше того якщо ви ще не обрали для себе конкретну сферу навчання, ви можете відвідати вільний перший урок для ознайомлення цілком безкоштовно.

Отже тепер ви знаєте відповідь на це "складне" запитання, та в любий момент можете приступити до навчання чи підвищення кваліфікації. Не дарма дивізом школи є слова: "Почніть навчання сьогодні, щоб вже завтра стати майстром своєї справи!"

Відвідати школу ви можете за адресою м.Львів вул.Чайковського 17

Телефон: ‎096 348 4535

http://school.dias-studio.com/

Нещодавно у Львові було відкрито ліцензовану школу краси та здоров'я., фото-1 Нещодавно у Львові було відкрито ліцензовану школу краси та здоров'я., фото-2 Нещодавно у Львові було відкрито ліцензовану школу краси та здоров'я., фото-3 Нещодавно у Львові було відкрито ліцензовану школу краси та здоров'я., фото-4 Нещодавно у Львові було відкрито ліцензовану школу краси та здоров'я., фото-5 Нещодавно у Львові було відкрито ліцензовану школу краси та здоров'я., фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі