«Родинна ковбаска» руйнує стереотипи торгівлі на продуктових ринках

«Родинна ковбаска» руйнує стереотипи торгівлі на продуктових ринках

Нещодавно, українська мережа «Родинна ковбаска» відкрила свій острівець у м`ясному павільйоні Привокзального ринку Львова. Відтепер придбати відбірні м`ясні та ковбасні вироби вітчизняного виробництва та отримати високий сервіс можна і тут. Навіть на ринку споживачі мають можливість оплатити покупку карткою, безкоштовно нарізати продукцію слайсами чи змолоти м’ясо на фарш.

ТМ «Родинна ковбаска» ставить собі за мету змінити підхід до обслуговування споживачів в Україні. Саме тому в компанії непорушно дотримуються кількох простих принципів:

- виключно свіжа продукція та широкий асортимент,

- точне зважування,

- завжди привітний персонал,

- чистота в магазинах.

Все це можна оцінити, відвідавши острівець «Родинної ковбаски» на Привокзальному ринку. Тут  можна переконатися, що торгівля м`ясною та ковбасною продукцією у стерильних умовах доброзичливим персоналом на ринку – це реальність.

Фірмова особливість — асортимент, якого деінде годі й шукати: різноманітні котлети, індиче м`ясо, вишукані ковбаси, ребра в шоколадному маринаді та багато іншого.

Магазин «Родинної ковбаски» на Привокзальному ринку має безперечно точні електронні ваги, адже компанія несе відповідальність перед своїми клієнтами та дорожить своєю репутацією.

Львівська компанія має власні ферми, поля, виробництво та більше 200 магазинів у 10 областях України.

Про що кажуть покупці? Про виключну якість м`ясної та хлібобулочної продукції, про посмішки і професійність персоналу, про бездоганну чистоту.

М’ясний острівець працює щоденно. З понеділка по суботу з 7:00 до 18:00, у неділю з 7:00 до 16:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11.33 дуже добре
(9 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі