Студенти зі Львова змагаються за поїздку до Мілана в престижному конкурсі

У третьому всеукраїнському освітньому конкурсі «Архітектор 2019» взяли участь 1 300 студентів архітектурних і будівельних спеціальностей з 25 вишів країни, в тому числі Національного університету «Львівська політехніка».

Перший етап проекту відбувся 4 грудня. На відбірковому етапі студенти архітектурних спеціальностей створювали ескіз міських меблів у вигляді клаузури, а будівельних - пройшли тестування з профільних предметів.

Конкурс організований благодійним фондом Бориса Колеснікова, з метою підтримати активну та творчу молодь, допомогти їй обмінятися досвідом та ідеями, проявити творчу індивідуальність, представити власні проекти.

Президент благодійного фонду Борис Колесніков привітав учасників, які приєдналися до «Архітектора 2019», побажав їм цікавого змагання і здорової конкуренції. «Переможці проекту у 2014 році відвідували Тиждень дизайну в Токіо, а в 2018 році кращі конкурсанти побували в архітектурному турі в Дубаї. Вони надихнулися побаченим і з новими ідеями та задумами повернулися в Україну. Переможців цьогорічного проекту чекає не менш цікава поїздка до Італії. Зараз фонд працює над питанням, як вибудувати справжню освітню вертикаль. Нашій країні не вистачає кадрів інженерної спеціальності, кваліфікованих ремонтників, будівельників. Тому ми думаємо, як розширити рамки нашого конкурсу і в наступному році зробити великий освітній проект, присвячений будівництву та архітектурі», - зазначив Борис Колесніков.

Після підбиття підсумків першого туру, конкурсанти, які показали найкращі результати, візьмуть участь у другому відбірковому етапі. Студенти мають виконати творче завдання і провести презентацію перед членами журі, присвячену створенню міського парку.

«Про цей конкурс дізнався від своєї знайомої. Вона брала в ньому участь минулого року, виграла, їздила до Дубаю. Фото поїздки і її відгуки мене дуже вразили, тому я прийняв рішення спробувати свої сили. Рідко трапляються потужні хороші речі, які мотивують, заради яких потрібно старатися. «Архітектор» - це те, що потрібно нинішнім студентам: шанс проявити себе, побачити світ, поспілкуватися з кращими представниками галузі», - ділиться враженнями конкурсант Владислав Дячок.

Нагородою для тридцяти переможців проекту «Архітектор 2019» стане поїздка на міланську виставку Made Expo 2019. Навесні наступного року студенти відвідають найбільший міжнародний форум будівництва, архітектури та дизайну, візьмуть участь в майстер-класах та воркшопах від італійських дизайнерів, архітекторів і будівельників, відвідають лекції фахівців, ознайомляться з сотнями галузевих новинок і рішень. Завершить програму перебування в Італії архітектурний тур Міланом за участю фахівців місцевих архітектурно-будівельних бюро. Переможці конкурсу побачать Мілан і знамениті міські будівлі з точки зору архітекторів і проектувальників, ознайомляться з історіями створення і сучасними рішеннями в сфері проектування та міського будівництва.

Студенти зі Львова змагаються за поїздку до Мілана в престижному конкурсі, фото-1

Нагадаємо, у 2018-2019 навчальному році фонд Бориса Колеснікова реалізує сім освітніх проектів для студентів технічних спеціальностей з поїздками переможців на кращі галузеві виставки світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі