У Львові планують збудувати масштабний навчальний ІТ-комплекс

У Львові планують будівництво  масштабного навчального кампусу, загальна площа якого сягатиме 10 тис. м2. Будівля матиме 10 поверхів, у якій  навчатимуться студенти першого в Україні ІТ-університету - IT Step University та освітнього центру IT Step Academy. Крім того ІТ-комплекс буде відкритий не лише для студентів, а й для учнів, адже тут мають намір побудувати  профільну середню школу.

У Львові планують збудувати масштабний навчальний ІТ-комплекс , фото-1 У Львові планують збудувати масштабний навчальний ІТ-комплекс , фото-2

Реалізація такого проекту є дуже актуальною для міста, адже ІТ у Львові стрімко розвивається, кількість компаній зростає, відповідно ринок потребує ІТ-спеціалістів з якісною освітою.

Одна з місій ІТ-комплексу - розвивати потенціал у дітей, виявляти їх таланти та допомагати втілювати інноваційні проекти ще зі шкільної парти. Підготовка ІТ-спеціалістів з раннього віку зможе дати відповідь на запит ІТ-ринку та забезпечити компанії професіоналами, які виведуть українську галузь ІТ на суттєво інший рівень.

У Львові планують збудувати масштабний навчальний ІТ-комплекс , фото-3 У Львові планують збудувати масштабний навчальний ІТ-комплекс , фото-4

За проектом кампусу у класах та навчальних лабораторіях зможуть навчатись близько 1000 студентів та учнів. Майбутній ІТ-комплекс буде містити:

 • навчальні класи, аудиторії
 • інноваційні лабораторії
 • конференц-зали
 • студентські коворкінги
 • спортзал
 • їдальню
 • паркінг

Крім того ІТ-комплекс стане  місцем зустрічей активної ІТ-спільноти міста та України, тут планують проводити конференції, форуми, хакатони.

У Львові планують збудувати масштабний навчальний ІТ-комплекс , фото-5 У Львові планують збудувати масштабний навчальний ІТ-комплекс , фото-6

ІТ-комплекс планують побудувати на базі існуючих IT STEP Academy та IT STEP University. Розташований він буде  на вулиці Малиновій, що дасть змогу легко дістатись до нього з центру міста.

У Львові планують збудувати масштабний навчальний ІТ-комплекс , фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі