• Головна
  • Про проблему вакцинації говоритимуть у Львові завтра
17:03, 29 листопада 2012 р.

Про проблему вакцинації говоритимуть у Львові завтра

Завтра у Львові відбудеться Круглий стіл «Проблеми вакцинації та повернення довіри до неї». Організаторами заходу є Кримський республіканський благодійний фонд «Світло Криму» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та БФ «Крила надії». Місце проведення: вул. Озаркевича, 4, шпиталь ім. А. Шептицького.

«У правозахисну групу Кримського республіканського благодійного фонду «Світло Криму» протягом кількох років надходять численні звернення з проханням роз'яснити правовий статус обов'язкових щеплень. Звернення надходили як від батьків, з різних причин відмовляються щепити (повністю або частково) своїх дітей, так і від лікарів-педіатрів, а також від співробітників дошкільних навчальних закладів.

Накопичений матеріал давав привід задуматися про тривожну ситуацію в цій області: зокрема, про існування «чорного ринку» підроблених медичних документів, а також про співвідношення офіційно зареєстрованого та реальної кількості щеплених дітей.

Протягом січня-серпня 2012 КРБФ «Світло Криму» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»  проводив у ряді міст України (включаючи Львів) анкетування серед батьків дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади та початкові класи шкіл.

Щоб обговорити з фахівцями отримані дані і виробити спільні заходи для поліпшення ситуації і повернення довіри до вакцинації, ми проводимо у Львові круглий стіл з даної теми», - повідомляють організатори.

Початок о 12.00

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...