• Головна
  • У Львові дослідять львівський кіноландшафт на інтерактивній карті.
17:35, 28 листопада 2012 р.

У Львові дослідять львівський кіноландшафт на інтерактивній карті.

30 листопада 2012 року о 16.00 у конференц-залі Центру міської історії, що на вул.Богомольця, 6 відбудеться презентація проекту «Кінотеатри Львова»: дослідженняльвівського кіноландшафту на інтерактивній карті

Під час презентації можна буде ознайомитися з проектом «Кінотеатри Львова», який був реалізований у межах проекту Центру міської історії «Львів Інтерактивний». Присутніх ознайомлять з можливостями використання інтерактивної карти, а також великої фотоколекції проекту «Урбаністичні образи» (UID).

 «Така база даних дає змогу простежити не лише те, як кінопокази ввійшли та змінили міське життя, ставши його невід'ємною частиною, а показати зв’язки та взаємовпливи між містом, суспільством і державою та кіноіндустрією. Тому наступним завданням проекту є дослідження кінотеатрів як місць перетину культурної, соціальної, політичної та економічної історії міста, як інституцій, через які можна побачити динаміку впливів локальних, регіональних, національних та глобальних контекстів», - зазначають організатори.

Проект «Кінотеатри Львова»ставить за мету відобразити на інтерактивній мапі Львова («Інтерактивний Львів») історію зародження та подальшого розвитку львівського «кіноландшафту». Першим завданням є збір та показ інформації про місця розташування кінотеатрів, архітектуру будівель, у яких вони містилися, та їх подальших адаптацій; про зміни назв кінотеатрів, власників, репертуар. Хронологія проекту починається від часу першого кінопоказу в Львові 1896 р. і веде аж до сьогодні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...