Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Ще в грудні 2016 року міські обранці ухвалили рішення про пошук інвесторів для будівництва підвісної оглядової канатної дороги до Високого Замку.

На якому етапі наразі перебуває цей проект, кореспонденту 032.ua розповів головний спеціаліст управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку ЛМР, Роман Старецький.

За його словами, проект проходить один із етапів підготовки - історико-містобудівне обгрунтування, також триває співпрацю з Міністерством культури України та ЮНЕСКО. 

"Готуємо пакет документів, які надішлемо на погодження в Міністерство та спеціальну комісію при ЮНЕСКО. Паралельно завершуються всі підготовчі роботи та досліження, які ми замовили в процесі підготовки до цього проекту. Найближчим часом маємо отримати погодження історико-містобудівного обгрунтування. Інвестиційний конкурс та будівництво канатної дороги, за попереднім планом, може розпочатися у 2019 році", - сказав Старецький.

Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-1 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-2 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-3 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-4 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-5 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-6 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-7 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-8 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-9 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-10 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-11 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-12 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-13 Стало відомо, коли у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги до Високого замку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-14

Нагадаємо, як раніше в коментарі нашому виданню розповідав голвний архітектор міста Юліан Чаплінський, станції канатної дороги планують облаштувати на Губернаторських валах або на площі Старий Ринок.

Львів 032ua канатна_дорога новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі