• Головна
  • За два роки працівники ЛОДА здійснили надзвичайно мало поїздок закордон
14:36, 27 листопада 2012 р.

За два роки працівники ЛОДА здійснили надзвичайно мало поїздок закордон

 Упродовж 2011-2012 років працівники Львівської обласної державної адміністрації здійснювали надзвичайно мало закордонних відряджень. Зокрема, за звітний період у відрядження «за бугор» поїхало 36 працівників Львівської ОДА. Такі дані отримав Львівський прес-клуб на свій запит про ефективність представників Львівщини до ЛОДА.

 Найбільше відряджень здійснили працівники головного управління туризму та євроінтеграції - 12 осіб (38 днів). Слідом за ними йде головне управління економіки та промислової політики: 11 осіб пробули за кордоном 22 дні.

Загалом чиновники витратили на службові поїздки за кордон 123 календарні дні, однак це на ефективність роботи не повпливало. Бо як стверджує екс-голова Львівської облдержадміністрації Микола Кміть, Львівщина є найактивнішою після столиці України.

Коментуючи під час прес-конференції дані, які отримав Львівський прес-клуб, М.Кміть зазначив, що навіть попри те, що закордонних поїздок було дуже мало, вони все одно приносять дуже важливі для України події.

«Співробітництво Львівщини важливе для євроінтеграції. У першу чергу, візити закордон важливі для іміджу та економічного ефекту. Всі зовнішньоекономічні дії фінансуються з обласного бюджету, але це з року в рік недовиконується, і звідси ми маємо малу кількість візитів. Але вони є ефективними, бо під час кожної поїздки відбуваються важливі події для України, зокрема Львівщини», - зазначив Микола Кміть.

Він також зазначив, що фінансування поїдок за кордон працівників Львівської ОДА на 90% забезпечує сторона, яка приймає гостей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...