• Головна
  • Львів дбає про комфорт громадського перевезення.
12:41, 27 листопада 2012 р.

Львів дбає про комфорт громадського перевезення.

Останнім часом все більше львівян незадоволені роботою громадського транспорту у Львові. Інноваційні зміни транспортних маршрутів  та номерів до сьогодні не вкладається в голови львівян.

Задум начебто хороший, а реалізація - бажає кращого. Водії маршруток не мають чіткого графіку руху, а іноді зранку чи після 20 години вечора не їздять взагалі. Для того, щоб навести лад влада планує перевіряти недобросовісних перевізників.

Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку міста, наприкінці року спеціальна комісія з працівників управління транспорту та зв’язку, представників ДАІ та Укртрансінспекції, а також громадських організацій публічно перевірятиме виконання умов договорів перевізниками, що обслуговують міські маршрути. Серед важливих аспектів перевірки буде оновлення рухомого складу транспортних засобів та наявність навігації.

«У грудні ми хочемо створити комісію, залучити громадські організації, щоб провести перевірку кожного підприємства на предмет виконання умов договорів. Один з основних пунктів – це наявність великих низькопідлогових автобусів, друге – це наявність навігації, доступ управління транспорту до моніторингу роботи перевізників. Ми будемо цю інформацію подавати для людей публічно, бо громада Львова вирішує, чи потрібні їй ті чи інші транспортні оператори», - зазначив заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.

Як уточнили в управлінні транспорту та зв’язку, до складу комісії буде включено представників департаменту житлового господарства та інфраструктури, представників ДАІ, Укртрансінспекції та громадських організацій.

«Перевіряти плануємо кількість, тип рухомого складу, роботу безпосередньо на маршрутах, обслуговування на підприємстві, форму водіїв, функціонування навігації, дотримання розкладів руху, кількість порушень, кількість скарг, кількість низькопідлогових автобусів, санітарний стан автобусів та інші речі, які є необхідними для нормального надання послуг з перевезення мешканцям», - додав Андрій Білоус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...