• Головна
  • У Львові понад 60 осіб потрапити в єдину західноукраїнську базу акторів
З місця події
20:00, 26 листопада 2012 р.

У Львові понад 60 осіб потрапити в єдину західноукраїнську базу акторів

З місця події

У Львові вчора понад 60 осібпотрапити в єдину західноукраїнську базу акторів і отримали шанс розпочати свою кар’єру в новому українському кіно.Крім цього Кіностарт дав можливість усім творчим людям ознайомитись із захоплюючим світом кінематографу та дізнатись, як правильно робити кіно.

У Львівському Палаці мистецтв український продюсер та сценарист співзасновник ТО "Львівфільм",координатор Українського Арт-Проекту,та тренер Львівської Кіношколи Chik Віктор Пивоварчук у неділю усіх присутніх посвятив у подробиці створення кіно та за допомогою слайд-шоу продемонстрував основні етапи створення фільму.

У Львові понад 60 осіб потрапити в єдину західноукраїнську базу акторів, фото-1

 «У нас багато творчих людей у яких фонтан ідей, багато творчих осіб, які вміють проводити відео зйомку, але на жаль, ми не маємо жодного фільму, який показав би Україну в іншому світлі. Нам просто необхідно зробити кіно про сьогодення. Адже Україна - це не лише  бідність, бандитизм, наркоманію, і так далі. Як не дивно, але саме так про нас показують в кінострічках. У нас прекрасна країна і чудові люди. А фільм - це шанс показати Україну в іншому світлі» - додав організатор.

Про акторську майстерність розповіла психолог , бізнес-тренер консультант з акторської майстерності та сценічного мовлення Олена Нагірна. Учасники захоплено слухали і нотували сказане.

У Львові понад 60 осіб потрапити в єдину західноукраїнську базу акторів, фото-2

 

Ще до початку акторського мастер - класу учасники пройшли фото сесію і стали акторами імпровізованого відеоролика.

У Львові понад 60 осіб потрапити в єдину західноукраїнську базу акторів, фото-3

 Здобути  навики акторської майстерності та в подальшому стати частиною великої команди по створенню українського кіно усі охочі можуть на спеціалізованих курсах.

«Навчання платне, з попередньою формою оплати. Вимоги до навчання дуже суворі». – каже Олена Нагірна – « Пропуски та запізнення караються звільненням без повернення коштів»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...