• Головна
  • Харчування для дітей Львівського центру «Джерело» організував канадієць
18:07, 26 листопада 2012 р.

Харчування для дітей Львівського центру «Джерело» організував канадієць

Сьогодні до Навчально-реабілітаційному центр для дітей з особливими потребами «Джерело», що знаходиться у місті Львові, завітав канадієць українського походження, юрист п. Ігор Бардин з м.Торонто, який посприяв у здійсненні княжого дару від Фонду Анни Мазуренко на програму “Здоров’я дітей“ у центрі «Джерело».

«Ігор Бардин перебув  в центрі «Джерело» вперше. – каже директор Мирослав Николаєв-Цей візит є особливим, адже пан Ігор, з рамени Фонду Анни Мазуренко та проекту “Здоров’я дітей” сприяв у здійсненні дару на забезпечення необхідної програми харчування для дітей центру «Джерело». Програма харчування буде проводитись у двох щоденних відділеннях центру, а також уможливить навчання для дітей та батьків по методах та засобах здорового харчування. Необхідні послуги отримають також діти на зондовому вигодовуванні і ті, які мають труднощі в годуванні.»

Під час візиту гість ознайомився з роботою центру. Побував у відділах розвитку дитини, школі –садку та майстерні. Побачив життя та потреби центру.

«Протягом останніх п’яти років, завдячуючи відкритості та соціальній відповідальності управління міста Львова, центр «Джерело» надає деякі свої послуги у партнерській співпраці з міською владою. Програма харчування дітей здійснюється виключно за рахунок благодійних пожертв, тому щедрий дар від Фонду Анни Мазуренко, за сприянням п. Ігора Бардина, є надзвичайно важливою та цінною підтримкою для вихованців Центру.» - кажуть у центрі

 Коротка довідка:

Ігор Бардин, відомий юрист, один із засновників успішної адвокатської фірми «Мітчел, Бардин та Залуцький». Свого часу він очолював Фундацію кафедри українознавчих студій університету Торонто.

Також він є основоположником Канадсько–Української Парламентської Програми (КУПП). Ця програма існує з 1990 року та дає можливість студентам з України пройти стажування від трьох до шести місяців у Парламенті Канади. За цей час у програмі взяло участь понад 700 студентів. Рівно ж пан Ігор Бардин є активний член багатьох професійних та громадських організацій в Канаді.

На даний час Медичний комітет Асоціації випускників Канадсько-Української Парламентської Програми (КУПП) в рамках проекту Фонду Анни Мазуренко «Здоров’я дітей» здійснює забезпечення дитячих лікарень в Україні сучасним діагностично-лікувальним обладнанням. Уже закуплене медичне обладнання для 4 дитячих лікарень міста Львова. Вагому допомогу через Фонд Анни Мазуренко також отримали діти з особливими потребами навчально-реабілітаційного центру “Джерело”.

Покійна св.п. Анна Мазуренко народилася в Україні в 1923 р., проживала в Торонто та впродовж усього свого життя була активною громадською діячкою, членом Українського Національного Обєднання (УНО) та Організації Українок Канади ім. Ольги Басараб, Відділ Торонто. Вона гордилася своїм українським походженням та протягом багатьох років перекладала та писала статті для журналу “Жіночий Світ”. Анна Мазуренко з мужем Данилом активно займалися благодійництвом, підтримуючи різні проекти, в тому числі і Канадсько-Українську Парламентську Програму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...