• Головна
  • На Львівщині кількість звільнених осіб переважає над прийнятими на роботу
15:59, 26 листопада 2012 р.

На Львівщині кількість звільнених осіб переважає над прийнятими на роботу

Вартість робочої сили на Львівщині доволі низька, і це негативно позначається на формуванні ринку праці. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.

Із 53,8 тис. вільних місць праці, які задекларували у січні-жовтні цього року працедавці, 19,6 відсотка складають вакансії з мінімальною зарплатою, 75,9 – оплата праці коливається від мінімального до середньообласного рівня, і лише у 4,4 відсотка пропозицій роботи зазначена зарплата, вища за середній показник в області.

Відповідно до моніторингу, число незайнятих громадян, котрі претендували на одне вільне місце праці, коливалося в області від 12 осіб на початку року до 7 у перші дні листопада.

«Незважаючи на труднощі, посадовці обласної служби зайнятості докладають максимум зусиль для того, щоби якомога швидше повертати безробітних до продуктивної праці, а підприємства укомплектовувати кваліфікованими кадрами.» - кажуть у Львівському обласному центрі зайнятості» -  «Упродовж десяти місяців вдалося забезпечити позитивну динаміку реалізації державної політики зайнятості. Зокрема, у січні-жовтні роботою забезпечені 33,8 тис. незайнятих громадян, 10,6 тис. безробітних охоплено професійною підготовкою та перепідготовкою, до тимчасової зайнятості залучено 13,4 тис. клієнтів служби зайнятості.»

За даними обласної служби зайнятості можна прогнозувати, що до кінця поточного року основні показники Програми зайнятості населення Львівської області на 2012-2014 роки будуть забезпечені в повному обсязі. Адже на початку третьої декади цьогорічного листопада завдання щодо працевлаштування незайнятих краян виконане на 97,5 відсотка; надання дотацій працедавцям – 89,2; виплати одноразової допомоги з безробіття для започаткування власного бізнесу – 121,6; охоплення професійним навчанням – 94,7; залучення до оплачуваних громадських робіт – 96,4 відсотка.

Водночас на Львівщині відслідковується низка факторів, які можуть негативно вплинути на ситуацію у сфері зайнятості. Зокрема, зросли обсяги вивільнення працівників з підприємств – з 3,6 тис. у січні-жовтні минулого року до 4,1 тис. поточного, зменшилося число новостворених робочих місць із 46,3 тис. до 40,7 тис.

За інформацією Головного управління статистики у Львівській області, упродовж дев’яти місяців цього року чисельність звільнених із підприємств, установ та організацій осіб (89,0 тис.) переважала над прийнятими (75,4 тис.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...