• Головна
  • «Юридична консультація» для львівян тепер в он-лайн режимі
19:00, 23 листопада 2012 р.

«Юридична консультація» для львівян тепер в он-лайн режимі

Отримувати юридичні консультації львівяни можуть безкоштовно і навіть не виходячи з дому.

Можливість отримати юридичні поради online пропонує об'єднання САМОПОМІЧ на своєму сайті samopomich.org. 

"Саме за цією електронною адресою безкоштовну правову онлайн-консультацію може отримати будь-який користувач Інтернету." - кажуть юристи об'єднання САМОПОМІЧ. -" Кожного дня приймають звернення, обробляють їх та надають фахову і вичерпну відповідь."

Саме за електронною адресою можна отримати  безкоштовну правову онлайн-консультацію будь-який користувач Інтернету. Юристи об'єднання САМОПОМІЧ кожного дня приймають звернення, обробляють їх та надають фахову і вичерпну відповідь.

«Рубрика «Юридична консультація» на сайті створена для тих, хто не має часу на візити до юридичних офісів для консультації або потребує допомоги в написанні чи розробленні процесуальних документів», - розповів юрист об'єднання САМОПОМІЧ Дмитро Стельмащук.

Юридичні консультації, які надають професійні юристи "Самопомочі" завжди стосуються конкретної ситуації і мають конфіденційний характер. На випадок сумніву або неточності, пов'язаної з юридичною консультацією, існує можливість отримання додаткових, безкоштовних пояснень. Це гарантує, що юридична порада буде не тільки професійна, але й зрозуміла. Юристи переконують: отримати професійну юридичну консультацію можна упродовж 12 годин, а процесуальний документ (позов до суду, претензію, скаргу, заперечення проти позову, договір тощо) - упродовж 24 годин.

Також на сайті Самопомочі розміщено корисні юридичні статті, законодавство та інші матеріали з юриспруденції – усе, що може допомогти у вирішення конфліктних юридичних ситуацій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...