• Головна
  • Петра Колодія обрали головою Львівської обласної ради
18:40, 23 листопада 2012 р.

Петра Колодія обрали головою Львівської обласної ради

23 листопада на сесії Львівської обласної ради Петра Колодія обрали головою ради.

За таке рішення проголосувало 95 депутатів із 96 присутніх в залі. До обрання головою Львівської обласної ради ПетроКолодій займав посаду першого заступникаголови.-повідомляє прес-служба облради.

Вибори нового голови відбулися у зв’язку зі складенням повноважень попереднього очільника ради – Олега Панькевича, якого обрано депутатом Верховної Ради.

Біографічна довідкаПетро Колодій народився 12 липня 1962 року у Львові.По закінченні середньої школи Петро Колодій вступив до автодорожнього технікуму, потім у Львівський політехнічний інститут, де здобув фах інженера-механіка. У 2002 році вступив до Національної академії державного управління при Президентові України (спеціальність – державне управління), яку закінчив у 2005 році.Працював заступником директора на кількох приватних підприємствах. У 1998-2002 роках – голова правління АТЗТ "Атмосфера-центр".З 2002 по 2006 роки – помічник-консультант народного депутата України Олега Тягнибока. У 2006 році обраний депутатом Львівської обласної ради V демократичного скликання. Був членомпостійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Очолював комісію з питань поновлення правреабілітованих. Працював у складі тимчасових контрольних комісій з вирішення проблемних питань ТзОВ ЛАЗи та вивчення діяльності страхових компаній, у робочих групах з перенесення діяльності ДП "Полісинтез" та зі збереження та розвиткуаптечної мережі Львівської області.Із вересня 2009 року – заступник голови Львівської обласної ради.З грудня 2010 року – перший заступник голови Львівської обласної ради.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...