• Головна
  • Амбулаторна проктологія – сучасна прогресивна методика лікування геморою.
Реклама
09:56, 28 листопада 2012 р.

Амбулаторна проктологія – сучасна прогресивна методика лікування геморою.

Реклама

Багато людей страждають від проктологічних захворювань – за статистикою кожна третя людина в Україні потерпає від цих неприємних недуг. Однак, говорити про це з лікарем багато хто соромиться, вважає чимось непристойним, боїться. 

І це неправильно, адже чим далі ми відтягуємо візит до лікаря, тим більше прогресує захворювання і тим важче буде його вилікувати. Щож до самої хвороби, то мало хто знає, що геморой – захворювання чисто “людське”, в тварин його не буває. Навіть людиноподібні мавпи – тварини, які фізіологічно найбільш близькі до нас, – ніколи не страждають від цього захворювання. Основна причина цього – ходіння на двох ногах, при якому центр ваги знаходиться в області тазу а це, відповідно, збільшує навантаження на кровоносні судини тазової ділянки. Порушення роботи цих судин часто призводить до утворення геморою.

Проктологічні захворювання відомі ще з античних часів, їх описували Гіппократ і Гален, а потім і східні лікарі, серед яких був великий Авіценна і давньокитайські цілителі. Вже в ті часи була визначена класифікація геморою , і описано більше 20 видів захворювання. При хронічних процесах ( таких, як геморой, поліпи, тріщини прямої кишки і свищі) багатовіковим каноном лікування було відсікання, перев'язка або припікання. Та з розвитком медицини змінилися технічні засоби реалізації такого лікування. Сьогодні для цього застосовують нові малоінвазивні, делікатнітехнології, що дозволяють лікувати проктологічні захворювання без хірургічного втручання та амбулаторно.

Про можливості сучасної амбулаторної проктології ми розмовляли з фахівцями проктологічного відділення міжнародного медичного центру «Оксфорд Медікал» у Львові.

Тож, які існують прояви проктологічних захворювань? І як їх діагностують сьогодні?

Проктологічні захворювання маютьнизку симптомів:

больові відчуття, свербіж, дискомфорт;

наявність патоморфологічного субстрату - горбків, тріщин, нориць.

виділення крові, слизу;

Лікар-проктолог, оснащений сучасним обладнанням, швидко і легко зможе поставити правильний діагноз. А правильне визначення діагнозу і причин захворювання є запорукою якісного лікування .

Обстеження в медичному центрі «Оксфорд Медікал» розпочинається з опитування скарг і збору анамнезу. Уважно вислухавши пацієнта, лікар-проктологзробить огляд і пальцьове обстеження заднього проходу та проведе відео діагностику – відеоаноскопію та відеоректоскопію. Зона обстеження при цьому обробляється спеціальним гелем, який позбавляє пацієнта больових та інших відчуттів. Обстеження пройде легко і не принесе неприємних вражень. Відеообстеження дозволяє пацієнту самому побачити проблемну зону на моніторі комп’ютера а також, за необхідності, записати інформацію на електронний носій.

- Коли ж потрібно звертатись до проктолога?

Хочемо ще раз наголосити - запорукою успішного лікування є своєчасна діагностика. Тому, коли лишень з'являються труднощі при випорожненні кишківника (закрепи) рекомендовано звернутись за консультацією до лікаря, оскільки це може бути початковим проявом проктологічного захворювання. А коли вже з’явились такі симптоми як виділення крові, слизу, виникнення болю чи дискомфорту при дефекації – негайно слід звернутись до спеціаліста, і лікар-проктолог обов’язково зможе Вам допомогти.

Розкажіть, будь ласка, про сучасні методи лікування геморою.

На сьогоднішній день в проктологічному відділенні медичного центру “Оксфорд Медікал “ у Львові застосовують сучасні безопераційні методи лікування .Такі процедури проводяться амбулаторно, пацієнту немає необхідності перебувати в стаціонарі, і він може відразу ж після процедури йти додому, чи повертатись до роботи. Відсутність неприємної післяопераційної реабілітації та зведення до мінімуму рецидивів – значні переваги такого методу лікування геморою.

В клініці «Оксфорд Медікал» застосовують ряд малоінвазивних методів лікуваня, а саме: інфрачервона фотокоагуляція, лігування латексними кільцями, а також радіохвильова методика. Спеціальний набір інструментів, лазер і радіохвильовий скальпель дозволяють успішно лікувати в амбулаторних умовах різні види геморою, гострі хронічні анальні тріщини, поліпи і свищі. Такі маніпуляції не потребують загального наркозу, який шкодить організму. Для їх проведення абсолютно достатньо місцевої анестезії. Видалення уражених хворобою тканин відбувається практично безболісно і малотравматично. При цьому максимально зберігаються неуражені та функціонуючі структури. При такому методі лікування пацієнт уникає тривалого реабілітаційного періоду, болівпісля процедури і обмеження працездатності.

Амбулаторна проктологія – це сучасна прогресивна методика, яка дозволяє ефективно, швидко і безболісно подолати геморой та інші проктологічні захворювання, повертає можливість вести активне життя, дарує впевненість та оптимізм.

Тож позбудьтеся страхів і невпевненості! Якщо Ви виявили в себе перераховані вище симптоми, не зволікайте з візитом до лікаря і живіть здоровим, повноцінним життям!

м. Львів,

пр. Чорновола, 45а, корпус 9

тел. (032) 245_00_00 (099) 450 50 50

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...