• Головна
  • Приватизація на конкурсних засадах вигідна місту,- Климкович
11:25, 23 листопада 2012 р.

Приватизація на конкурсних засадах вигідна місту,- Климкович

Вкотре  управлінням комунальної власності Львівської міської ради оголошується конкурс з продажу ще  трьох  об’єктів конкурентними способами.

 Управління комунальної власності Львова сприяє наповненню бюджету міста, використовуючи ті форми приватизації, які забезпечують максимальний дохід. Зокрема, останніми роками найбільш інвестиційно-привабливі об’єкти місто віддає на приватизацію шляхом аукціону чи шляхом конкурсу.

 На цей раз йдеться про конкурсний продаж з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону нежитлових приміщень за адресами: на вул. Ветеранів,5 (62,6 кв.м), вул. Замарстинівській, 20 (79,4 кв.м), вул. Личаківській,7 (217,5 кв.м). Початкова ціна продажу об’єктів - 129 578,00 гривень, 379 958,40 гривень,  780 396,00 гривень – відповідно. У кожного зацікавленого – а це як фізичні так і юридичні особи, є можливість подати заяви для участі у конкурсах до 26 листопада 2012 року включно. 

 «Приватизація на конкурсних засадах вигідна місту – адже, продаж майна у такий спосіб дає можливість залучати якнайширше коло учасників, створити атмосферу їх змагальності. У результаті ціна зростає у 2-2,5 рази», - зазначив начальник управління Євгеній Климкович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...